Wolfenstein Youngblood için ekran görüntüleri yayınlandı

Bethesda’nın Temmuz ayında çıkışını gerçekleştirecek olan Wolfenstein Youngblood için bugün ekran görüntüleri yayınlandı. Standalone DLC tadındaki Wolfenstein Youngblood şahane görünüyor.

Bethesda geçtiğimiz yıl Wolfenstein 2’den sonra ara oyun niteliğinde olan Wolfenstein: Youngblood’u duyurmuştu. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için tanıtılan bu oyunun, bugün sürpriz bir şekilde Nintendo Switch’e de geleceği müjdelendi.

Co-op yapısı ile dikkat çeken Wolfenstein: Youngblood; 1980 yılında, BJ Blazkowicz’in ikinci Amerikan Devrimi‘nden tam 19 yıl sonrasında geçiyor. Oyunda B.J. Blazkowicz’in ikiz kızları Jess ve Soph Blazkowicz’i kontrol edeceğiz.

Nazi işgali altındaki Paris’i kurtarmaya çalıştığımız oyunda bazı sahnelerde B.J. Blazkowicz de görünecek ancak bu karakteri kontrol edemeyeceğiz.

Rage 2, Wolfenstein ve DOOM Eternal Steam’e yeşil ışık yaktı!

26 Temmuz 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Wolfenstein: Youngblood için bugün ekran görüntüleri yayınlandı. Bir ara oyuna göre oldukça güzel görünen Wolfenstein: Youngblood, bol aksiyonu ile yine oyuncuları büyüleyecek gibi görünüyor.

Wolfenstein Youngblood ekran görüntüleri!

Wolfenstein YoungbloodDiğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin