Ana sayfa Genel Wolfenstein 2 için eğlenceli bir video yayınlandı

Wolfenstein 2 için eğlenceli bir video yayınlandı

Bethesda ve Machine Games işbirliği ile geliştirilen Wolfenstein 2 The New Colossus için eğlenceli bir video yayınlandı. İşte detaylar.

Oyun dünyasının kült isimlerinden biri olan Wolfenstein tekrardan oyun severlerle buluşmak için gün sayıyor. The New Order ile seriyi sil baştan başlatma kararı alan Bethesda, şimdi de Wolfenstein 2 The New Colossus ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bethesda ve Machine Games işbirliği ile geliştirilen Wolfenstein 2 The New Colossus için geçtiğimiz gün yeni bir video daha yayınlandı. Son derece eğlenceli bir içeriğe sahip olan, yaklaşık 3 dakika uzunluğundaki videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni Wolfenstein oyunu ilk oyunun kaldığı yerden devam edecek. Nazi Almanya’sının 2. Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir dünyada geçecek olan yapım bizleri 1961 yılına götürecek.

Nazi işgali altında olan Amerika’da yaşanan olaylara ışık tutacak olan yapımda, insanların son umudu haline gelen Direniş Örgütü’nün hikayesine tanıklık edeceğiz. Elbette bu örgütün en önemli silahı olarak.

Yayınlanan video, bizlere oynanış dinamikleri ve oyunda bulunan silahlar hakkında da önemli bilgiler veriyor. Sonuç olarak yine son derece eğlenceli bir yapımın bizleri beklediğini söylemek de sanırım pek yanlış olmayacaktır.

Dip not olarak belirtelim. PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen Wolfenstein 2 The New Colossus 27 Ekim’de raflardaki yerini alacak. Oyun 3 platform için de eş zamanlı olarak yayınlanacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler