Ana sayfa Oyun Windows 1.11 çıktı! İndir!

Windows 1.11 çıktı! İndir!

Netflix’in Stranger Things temalı Windows 1.11 sürümü bugün Microsoft Store’da yayınlandı. Windows 1.11 ile nostalji yaşamaya hazır olun!

Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things geçtiğimiz günlerde 3. sezonu ile karşımıza çıkmıştı. Ortalama bir dizi olmasına rağmen Netflix’in dahiyane pazarlama tekniği ile hype yapan Stranger Things kervanına bugün de Microsoft cephesi katıldı. Microsoft, sürpriz bir şekilde Windows’un ilk sürümü olan Windows 1.0’ı Stranger Things teması ile yeniden elden geçirdi.

Stranger Things 3. sezon izle

Microsoft Store’da ücretsiz olarak sunulan Windows 1.11 sürümü, Stranger Things havasını kullanıcılara sunuyor. Paint ve Terminal kullanımına da imkan veren bu yazılımda, bir de Stranger Things oyunu yer alıyor. 8 Bit grafikler ile nostalji sunan oyun, yaklaşık olarak 800 MB büyüklüğüne sahip.

Windows 1.11

Windows 10’da çalışan bu oyunu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer Stranger Things’i seviyor ve Windows PC’ye sahipseniz bu oyunu mutlaka oynamanızı tavsiye ediyoruz.

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 2 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler