WhatsApp kullananlar bu özelliği çok sevecek!

WhatsApp yeni özelliğini duyurdu

WhatsApp, yeni bir güncellemeyle daha gündeme geldi. İşte kullanıcıların çok seveceği yeni özelliğin detayları.

WhatsApp kullananlar bu özelliği çok sevecek! Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıları için yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor. Yakında yayınlanacak olan yeni bir güncelleme ile birlikte, WhatsApp’ta yapılan durum güncellemeleri Facebook Hikayelerinde de paylaşılabilecek. Şu an için, WhatsApp’ta paylaşılan durum güncellemelerini Facebook Hikayelerinde paylaşmak mümkün olsa da, bunu yapmak için birkaç adımı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Yeni güncelleme ile birlikte bu adımlara gerek kalmaksızın, WhatsApp’ta yapılan durum güncellemeleri Facebook Hikayelerinde otomatik olarak görünecek.

WhatsApp grup yöneticileri yeni bir yetki alıyor

WhatsApp kullananlar bu özelliği çok sevecek!

WhatsApp’tan yapılan açıklamada, yeni özelliğin kullanıcıların WhatsApp ve Facebook arasındaki etkileşimi artıracağı belirtildi. Ayrıca, kullanıcıların durum güncellemelerinin hem WhatsApp hem de Facebook’ta aynı anda görünebilmesi sayesinde, arkadaşlarının neler yaptıklarını daha kolay takip edebilecekleri ifade edildi.

WhatsApp yeni özelliği, kendinize mesaj göndermeyi kolaylaştıracak

Bu yenilikle birlikte, Facebook ve WhatsApp arasındaki bağlantı daha da güçlenecek. Geçtiğimiz yıllarda Facebook, WhatsApp’ı satın alarak, iki platform arasında entegrasyon çalışmalarına başlamıştı. Bu çalışmaların sonucunda, WhatsApp’ın Facebook ile daha sıkı bir şekilde entegre hale getirileceği belirtiliyor.

WhatsApp mesajlarda takvim

WhatsApp’ın yeni özelliği hakkında henüz resmi bir tarih açıklanmamış olsa da, kullanıcılar bu özelliği yakın bir zamanda kullanabilecekler. Kullanıcılar, WhatsApp’ın yeni güncellemesinin çıkış tarihi hakkında bilgi almak için uygulama mağazalarını takip edebilirler. WhatsApp kullananlar bu özelliği çok sevecek!

Chery Türkiye pazarı için önemli bir adım atacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir