Ana sayfa Genel WhatsApp iOS 13 özelliği için geç de olsa güncellendi!

WhatsApp iOS 13 özelliği için geç de olsa güncellendi!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp iOS 13 özelliği için geç de olsa güncelleme aldı. Peki, bu güncelleme ile hangi yenilik ekleniyor?

Facebook’un bünyesinde yer alan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çok geç de olsa hem iOS hem de Android platformlarında karanlık temaya geçtiğimiz haftalarda kavuşmuştu. Bugün ise WhatsApp iOS 13 için bir güncelleme aldı.

Bildiğiniz gibi iOS 13’le birlikte sisteme yeni paylaşma aracı eklenmişti. Bu sayede bir içerik paylaşacağınız zaman uygulamalar ile paylaşım ekranı etkileşime geçebiliyordu. WhatsApp da bu özelliğe çok geç de olsa son güncelleme ile kavuştu.

iPhone 9 tanıtım tarihi belli olmaya başladı!

App Store’da yayınlanan 2.20.40 sürüm numaralı güncelleme ile; iOS 13’te, başka bir uygulamadan içerik paylaştığınızda WhatsApp kişileriniz artık paylaşma sayfasında öneri olarak görünecek.

Bu sayede fotoğraf veya video gibi içerikleri paylaşırken önce uygulamayı aç sonra kişi seç angaryasından kurtulacaksınız. Direkt olarak en son görüştüğünüz kişiler paylaşma ekranında yer alacak.

WhatsApp iOS 13

WhatsApp’ın yeni özelliğini kullanabilmek için uygulamayı App Store’dan güncellemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra iOS 13’ün paylaşma ekranından dilediğiniz içerikleri arkadaşlarınıza anında gönderebilirsiniz.

WhatsApp’ın bu yıl başka sunacağı yeniliği yok gibi görünüyor. COVID-19 salgını yüzünden de çoğu firma yenilik için değil stabilite ve performans için çalışmalar yapıyor. Muhtemelen Facebook ekibi de bu süreçte uygulamalarının akıcı bir şekilde çalışmasına odaklanacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler