Ana Sayfa Yazılım Whatsapp ile Sesli Mesaj Özelliği Geliyor

Whatsapp ile Sesli Mesaj Özelliği Geliyor

Mobil teknoloji dünyasında en çok tutan ve kullanılan mesajlaşma yazılımı Whatsapp yeni bir özelliği kullanıcılarına sunuyor. Bu özellikle karşı tarafa sesli mesaj bırakabilecek, karşı tarafla sesli konuşa bileceksiniz.

Karşı tarafa sesli mesaj bırakma işi de çok basit olacaktır. Yalnızca bir butona basarak çıkan mikrofon fotoğrafı sistemin ses kaydetmeye hazır hale geldiğini size bildiriyor. Basılı tutmaya devam ederek, sesli mesajınızı kaydedip ardından bırakarak karşı tarafa mesajınızı göndere bilirsiniz. Böylece WhatsApp yenilikleriyle daha eğlenceli ve kullanışlı hale kendini getirerek piyasada ki liderliğini sürdürmeyi istiyor. Diğer mobil mesajlaşma sistemleriyle sert bir rekabetin olduğunu düşünürsek emsallerinden daha önce bu işe başlamış ve kullanıcı sayısı itibariyle diğerlerinden hayli önde olan WhatsApp, bu tür yenilikleriyle türlerinden ayrılmayı ve rekabette önde olmayı sağlayacaktır.

WhatsApp_1

WhatsApp mobil mesajlaşma yazılımından günde 11 milyar mesaj atılıyor ve her gün WhatsApp mobil mesajlaşma yazılımında 300 milyon kişi aktif oluyor. Düşünüldüğü zaman çok büyük bir rakam ve diğer mobil mesajlaşma yazılımlarından hayli önde olduğunu gösteren bir tablo ile karşı karşıyayız. Bu sesli mesajlaşma özelliği hakkında şunu söylemeliyiz ki, cihazın kullanıcıların elinde mi yoksa kulaklığa mı bağlı olduğunu algılayarak, mesajın ses seviyesini buna göre ayarlayacaktır.

WhatsApp liderliğini korumak adına daha fazla yeniliklerle ilerleyen zamanlarda karşımıza çıkacaktır. Daha kullanışlı bir profil yapısı ve daha görsel bir tasarımla kendini yenileyerek, daha canlı renkleri, temaları kullanıcılarının beğenisine sunarak, farklılığa, farklı olmaya devam edecektir.

Rekabet dünyasında sürekli yeniliklerle ürünlerin kendilerini tutunabilir kılması elzem olmaktadır. Teknoloji dünyasında gelişen alt yapı, hızlı ve çevik hareket ederek sürekli müşterilere farklı teknolojik özellikleri sunmayı zorunlu hale getirdi. Aksi düşünüldüğünde piyasadan silinmekle sonuçlanacak akıbetlere muttali olmamak gibi bir durum olamayacaktır. WhatsApp içinde geçerli olan, diğer emsali yazılımlar içinde geçerli olan bu rekabette daha iyi tutunabilmek için yeniliklere açık olmaktır.

WhatsApp sürekli kendini yenileyen ve kullanıcı sayısını sürekli arttıran mobil yazılımlar arasında en kalitelisidir. Bunun sağladığı avantajlarla daha iyi hizmet verme konusunda çalışmalarına devam eden WhatsApp, liderliğini sürdürmeye devam edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting