Ana Sayfa Genel Sony VAIO Duo 13 ile Her Yerde Çevrimiçi Kalın

Sony VAIO Duo 13 ile Her Yerde Çevrimiçi Kalın

Sony VAIO serisi ailesine yeni bir ürün daha dahil ederek, bilgisayar uzmanlığı konusunda ki kalitesini tescil etmiş oldu. Modern, şık ve zarif bir bilgisayar aynı zamanda işlevselliğiyle göz dolduruyor.

Sony VAIO Duo 13 modelinin güzel bir özelliği sürekli internette kalıp, e-maillerinizi kontrol edebileceğiniz, internet dünyasıyla irtibatta olacağınız yüksek hızlı 3G ve LTE mobil geniş bant özelliğine sahip olmasıdır. Böylece e-maillerinizi kontrol edebilir veya çevrimiçi olarak internet dünyasında gezine bilirsiniz.

Sony VAIO Duo 13 tasarımı kendine has Surf Slider sayesinde hem laptop hem de tablet PC şeklinde de kullanılabilecek özelliğe sahiptir. İnce hafif tasarımı, aynı zamanda yazı tahtası moduna geçirerek, üzerinde yazı yazabilir, notlar alabilirsiniz. Yazı yazma işini kaliteli kılmak adına Sony, dayanıklı bir menteşe kullanarak ekranın sabit tutulmasını sağlamış, böylece daha kolay ve hızlı yazı yazabilirsiniz. Sadece yazı tahtası şeklinde değil, diğer şekillere de kolayca ulaşarak üretkenliğinizi arttıra bilirsiniz.

Sony VAIO Dua 13 yazı işini daha eğlenceli hale getirmek adına Stylus dijitalleştirici kalemi üretip, kullanıcılarının hizmetine sundu. Bu kalemle ekranın üzerinde istediğiniz notları alın, dilerseniz e-postalarınızı yazabilirsiniz. Sony VAIO serisini her geçen zamanda daha da işlevsel ve cekici hale getirmeyi başara biliyor. İlk serilerinde mükemmel bir renk kalitesi ve görüntü özellikleriyle kullanıcılarının karşına çıkmış ve bu özellikleriyle piyasada tutunabilmeyi başarmıştı. Yeniliklere doymayan Sony, dizüstü bilgisayar dünyasına kazandırdığı her modelde, özelliklerini bir adım daha geliştirmeyi başarıyor. Bu geliştirdiği özelliklerin arasında görüntü kalitesi yeniden nasibini aldı.

Hem fotoğraf tutkunları hem de film hastalarının mükemmelliği yaşayacağı görüntü kalitesi OptiContrast  panalde daha ayrıcalıklı oluyor. Full HD 1920*1080 çözünürlükte sunduğu görüntüsünde fotoğraflarınız ve filmleriniz daha eğlenceli hale gelebilir.

Sony VAIO Dua 13 modeli VAIO ailesinin farklı özelliklerde piyasaya sunulan hibrit ultrabook ile hafif, hızlı ve renkli bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Sony modellerinin kalitesi tartışılmaz bir yerdedir. Bu sebeple bu modellerde dikkat edeceğimiz hangisinin ihtiyaçlarımıza cevap vereceğidir. Kalite bakımından hepsi tartışmasız modeller, işlevsellikleri bakımından farklı olmaktadırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting