Ana sayfa Mobil Uygulamalar WhatsApp için sevindiren gelişme!

WhatsApp için sevindiren gelişme!

WhatsApp için bugün uzun zamandır beklenen bir müjde geldi. iPad için WhatsApp uygulaması çok yakında App Store’daki yerini alabilir. WhatsApp’ı artık iPad’inizden de kullanabileceksiniz.

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp; bildiğiniz gibi iPhone, Android, Windows Mobile, Windows, macOS ve web üzerinden hizmet veriyor. Uzun yıllardır tablet sürümü için bir adım atmayan WhatsApp bugün müjdeli haberi sızdırdı. iPad için WhatsApp uygulaması çok yakında App Store’daki yerini alabilir.

iPad için WhatsApp geliyor!

Tablet pazarında iPad ile rakipsiz olan Apple, en büyük eksiği olan WhatsApp uygulamasına çok yakında kavuşacak gibi görünüyor. WABetaInfo hesabının ortaya çıkardığı sızıntıya göre; WhatsApp’ın web sitesinde iPad ibaresi yanlışlıkla görüntülendi.

WhatsApp için yeni özellikler geldi!

WhatsApp’ın hangi platformlarda olduğunu gösteren bölümde iPad ibaresinin yer alması, uygulamanın iPad’e çok yakında geleceğinin sinyallerini veriyor. Ancak henüz WhatsApp’ın iPad’de nasıl çalışacağı bilinmiyor.

iPad için WhatsApp

Hat üzerinden aktifleşen WhatsApp, iPad’de sadece hücresel veri destekli modellerinde çalışma gibi bir ihtimali bulunuyor. Numara kopyalama olmadığı için WhatsApp’ı hem iPad’den hem de iPhone’dan aynı anda kullanmak mümkün olmayabilir.

Şimdilik iPad sahipleri, Safari‘den web.whatsapp.com sitesini açıp, iPhone ile uygulamayı bağlayabiliyor. WhatsApp Web’i iPad üzerinden kullanmaktan başka şimdilik farklı bir yöntem bulunmuyor.

Bakalım Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp, karşımıza nasıl bir iPad uygulaması ile çıkacak? iPhone ile iPad’de aynı anda aynı hesabı kullanabilecek miyiz? Bekleyip göreceğiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler