Ana SayfaDonanımWestern Digital'den Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Western Digital’den Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Western Digital, Sevgililer Günü’nde teknoloji tutkunları için WD garantisinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Sevdiğinizi, WD’nin sunduğu en ideal hediye seçenekleri ile mutlu edin, mutlu anlarınızı güvenle saklayın.

WD’nin en küçük Taşınabilir Sabit Sürücüleri ile her anı güvenle saklayın; WD My Passport

- Reklam -

Dış yüzeyinin, çizik ve parmak izine dayanaklı olmasını sağlayan özel mühendislik teknolojisi ile My Passport taşınabilir sürücüler, 2TB’a kadar depolama sunuyor.

My Passport taşınabilir sürücüler, ultra hızlı USB 3.0 bağlanabilirlik; USB 2.0 ile uyumluluk; WD SmartWare™ otomatik yedekleme yazılımı ve WD Security™ yazılımı sayesinde izinsiz kullanıma karşı dosyalarınızı koruyan parola koruması ile donanım tabanlı şifreleme özelliklerine sahiptir. Dâhili yazılımlar kullanıcıya depolama seçeneklerinde sürücüyü özelleştirme esnekliği sağlar: böylece, tüm özelliklerin kurulumunu, sadece ihtiyaç duyulan bileşenlerin kullanımını veya yazılım olmaksızın sürücünün kullanımını mümkün kılar.My Passport Red_Çiçek

My Passport farklı kapasite seçenekleri ve farklı kasa tasarımları ile kullanıcılar kişisel stillerini ifade etme şansı verir. Cep boyutundaki inanılmaz kasasıyla, kullanıcıların fotoğraf, video, müzik ve diğer önemli dosyaları için güvenli bir depolama alanına imkân verir.

Bu özel güne renk katın.

5 popüler renk;  beyaz, siyah, gümüş, mavi, kırmızı ve 500GB, 750GB, 1TB ve 2TB kapasiteleri ile yeni ve daha ince My Passport taşınabilir sürücüler, dijital tüketicilere kendi kişisel stillerini yansıtabilecekleri cazip depolama seçenekleri sunuyor.

Cep boyundaki My Passport taşınabilir sabit sürücüler direk olarak USB kablosundan bağlanır, ayrı bir güç kaynağı gerektirmez. Bu minik, pratik ve şık taşınabilir sabit sürücüler ile sevdiğinizi mutlu edin. Birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları ve videoları, dinlediğiniz müzikleri güvenle saklayın ve her an yanınızda taşıyın.

TV’nizde bitmek tükenmek bilmeyen eğlence.: WD TV Live Hub Medya Merkezi

En iyi filmleri, popüler videoları, çok izlenen programları ve favori müziğinizi aktarın. Dahili sürücüden, USB sürücülerden, bilgisayarlardan ve çok daha fazlasından medya oynatın.

HDTV’nizde en iyi eğlenceye sahip olun.

Favori filmleri yayınlayın, en son popüler videoları izleyin, şovları takip edin, sosyal ağınıza bağlı kalın ve sezonun en büyük maçlarından kesitler izleyin. Çevrimiçi eğlence için kendinizi bilgisayarınızın küçük ekranına hapsetmeyin. WD TV Live Hub ile, HDTV’nizde tüm bunların keyfini çıkarabilirsiniz.

Yerleşik sabit sürücüye sahip bir ağ ortam yürütücüsü olan WD TV Live Hub, ev ağınızdan ve USB sürücülerinizden dijital ortam yürütmenizi sağlar. Facebook ve Youtube gibi internet sık kullanılanlarını TV’nize kaydetmenize olanak tanır. Tüm ortamlarınızı bu sistemdeki yüksek kapasiteli ağ üzerinde tek bir yerde depolayabilirsiniz.

WDTV_LiveHub

 

Fotoğraflarınıza ve dosyalarınıza her yerden erişin: Kişisel Bulut Depolama – My Book Live

Güvenli uzaktan erişim ve mobil uygulamaları kullanarak akıllı telefonunuz ve tabletiniz ile fotoğraflarınıza ve dosyalarınıza her yerden erişin. Medyalarınızı, dosyalarınızı kendi kişisel bulutunuzda depolayın.

Merkezi depolama ve kablosuz yedekleme

Ev ağınızdaki tüm PC ve Mac® bilgisayarlar için paylaşılan depolama ve kablosuz yedekleme sağlamak üzere, sürücüyü kablosuz router’ınıza bağlayın.

Fiyat Bilgisi

WD My Passport 3.0 Sürücüleri için önerilen perakende satış fiyatı;

500 GB için 85$ +KDV’dir.,

750 GB için  109$+KDV’dir.,

1 TB için 119$ +KDV’dir.,

2 TB için 229$ +KDV’dir.

WD TV Live Hub 1TB sabit disk kapasiteli Medya Merkezi için önerilen perakende satış fiyatı: 299$+KDV’dir.

WD  My Book Live Kişisel Bulut Depolama için önerilen perakende satış fiyatı;

1TB  için 169$+KDV

2TB  için 189$+KDV

3TB  için 239$+KDV

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting