Ana SayfaGenelWD SSD sürücüleri ile My Book ve My Passport ürünlerini tanıttı

WD SSD sürücüleri ile My Book ve My Passport ürünlerini tanıttı

WD, Kasım ayının ortasından itibaren Türkiye’de satışa sunulan ilk WD SSD ’leri WD Blue  ve WD Green  ile yeniden tasarımlanan My Pasport ve My Book sabit sürücülerini tanıttı.

İlk kez WD markasıyla piyasaya sürülen WD SSD ’ler; performans, pil ömrü ve verimlilik açısından PC’ler için mükemmel bir çözüm sunuyor. WD Blue ve WD Green SSD’ler, veriyolu aracılığıyla elde edilebilecek maksimum performansı sağlarken, programların yanıt verme hızlarını da en üst seviyeye taşıyor. HDD disklere göre, daha sessiz çalışan ve ısınma sorununa neden olmayan WD SSD’ler, daha az güç ve ısı kullanarak işlem yapma becerisine de sahip. WD SSD’ler, kullanıcılara performans ve kapasite takibi için ücretsiz WD SS Dashboard yazılımı da sunuyor. SSD serisinden WD Blue SSD, daha yüksek performans arayanlara ve hız sınırlarını zorlamak isteyenlere hitap ederken; WD Green SSD uygun fiyatla yüksek performans arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

wd-ssd

Sabit sürücüler ve taşınabilir sürücüler ile ilgili video gösterimi ve sunumların da yer aldığı organizasyonda, WD SSD’ler büyük ilgi görürken yeniden tasarımlanan My Passport®, My Passport for Mac ve My Book® sabit sürücüleri de dikkat çekti. Modern ve yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden tasarımlanan My Passport ve My Book; estetik görünümü ve hafifliği ile büyük ilgi gördü. WD’nin kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiği yeni sürücüler, şifre koruması ve donanım şifrelemesi de içerdiğinden; veri depolama işlevinin yanı sıra, kullanıcı deneyimini kişiselleştirme imkanı da oluşturuyor. Siyah, sarı, kırmızı, beyaz, turuncu ve mavi olmak üzere, altı canlı renk seçeneğiyle sunulan My Passport sürücüleri ile siyah ve şık tasarımıyla öne çıkan My Passport for Mac kolay taşınabilir olması, yüksek güvenlik içermesi ve estetik görünümü ile yoğun hayat temposunda kullanıcılar için vazgeçilmez bir alternatif yaratıyor.

Google Yeni Uygulaması ile Eski Fotoğrafları Ölümsüzleştiriyor

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting