Ana sayfa Genel Watch Dogs ücretsiz oldu! Kaçırmayın!

Watch Dogs ücretsiz oldu! Kaçırmayın!

Ubisoft tarafından geliştirilen ve 27 Mayıs 2014’te satışa sunulan Watch Dogs, farklı hikaye işleyişi ve değişik konsepti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Hemen hemen tüm sistemleri elimizdeki akıllı bir cihaz vasıtasıyla hackleyebildiğimiz oyun, grafik kalitesiyle hayal kırıklığına da neden olmuştu. Bu durumun temel nedeni ise Ubisoft’un oyunun çıkışından önce paylaştığı videolar ile, Watch Dogs’un tam sürümünün aynı kalite seviyesinde olmamasıydı.

Watch Dogs PC’de bir süre ücretsiz

Devam oyunuyla da oyun severlerin beğenisi kazanan Watch Dogs’un PC’de kısa bir süreliğine ücretsiz olacağı açıklandı. Watch Dogs’u ücretsiz olarak deneyimlemek için yapmanız gereken tek şey Uplay kütüphanenize oyunu eklemek. Sonrasında ise oyun süresiz bir şekilde sizin olacak. Eğer Uplay hesabınız yoksa buradan kendinize yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Dip not olarak belirtelim. Watch Dogs 13 Kasım’a kadar ücretsiz kalacak. Yani başka bir değişle, oyunu ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, 13 Kasım’dan önce bu yapımı Uplay kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

Ubisoft’un arada bu tarz kampanyalara imza attığını görmek güzel. Aslında EA ve Bethesda gibi diğer yayıncılar da arada kendi geliştirdikleri oyunları ücretsiz olarak sunsalar güzel olur. Gerçi bu konuda EA’nin hakkını da yememek lazım. Keza EA’da arada Origin üzerinden bazı oyunları ücretsiz olarak bizlerin beğenisine sunabiliyor. Bu konudaki tek sorun oyunların oldukça eski olması. Şimdiden iyi oyunlar.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler