Ana sayfa Genel Watch Dogs 2'nin Sistem Gereksinimleri Resmileşti!

Watch Dogs 2’nin Sistem Gereksinimleri Resmileşti!

Ubisoft Montreal tarafından geliştiren ve Ubisoft tarafından yayınlanan açık dünya temelli aksiyon oyunu Watch Dogs 2, 29 Kasım’da satışa sunulacak. Yapımın sistem gereksinimleri resmen ortaya çıktı.

2014 yılında satışa sürülen ve 4 milyonu aşkın kullanıcı tarafından satın alınan Watch Dogs, dünya çapında büyük bir hayran kitlesi kazandı. 4 milyon kopya, şirketin açıkladığı resmi rakam. Torrent indirimleri ile birlikte bu rakama +10 milyon eklememiz, gerçekçilikten uzak olmaz.

watch dogs

Bu şartlar dahilinde efsanevi oyunun filminin çekilmemesi sürpriz olurdu. Nitekim Sony ile birlikte Columbia Pictures ve New Regency söz konusu haklara sahip ve filmin 2018 başında sinema müdavimleri ile buluşması bekleniyor.

Üstün satış rakamları ve dünya çapındaki popülarite, yapımın devamını adeta zorunlu kıldı. 29 Kasımda; PC, Xbox One ve Sony PS4 için satışa sunulacak oyunun sistem gereksinimleri resmileşti.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler