Volkswagen Tiguan 2022 fiyatları netleşti

Volkswagen Tiguan 2

Yeni yıl ile birlikte Tiguan fiyatları ciddi anlamda arttı. Artık sıfır bir Tiguan alabilmek için en az 650 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Volkswagen Tiguan 2022 fiyatları netleşti. Otomobil fiyatları özellikle 2020 ve 2021 yılında çok arttı. Hem sıfır, hem de ikinci elde fiyatlar adeta el yakıyor. İşin garip yanı ise sıfır fiyatına otomobil almak isteseniz bile bulamıyor oluşunuz. Çünkü bu otomobiller galericiler ve al-satçılar tarafından toplanarak sıfır fiyatının da üzerinde etiketlere satılıyor.

Hali hazırda sıfır bir otomobil almak için minimum 270.000 TL‘yi gözden çıkarmak gerekiyor. SUV tarzı bir araç almak içinse bu meblağı en az iki ya da üçe katlamanız gerekiyor. Örneğin ülkemizde hayli popüler olan SUV modellerinden biri olan Tiguan‘ı satın almak için en az 650.000 TL‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Volkswagen Tiguan 2022 fiyatları netleşti

Keza yıl içerisinde fiyatlar genel anlamda düşmüş olsa da Tiguan fiyatlarında bir değişim olmadı. Dilerseniz aşağıdan sıfır Tiguan fiyatlarına göz atabilirsiniz. (Diğer modellerin fiyat listesi için lütfen alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.)

Sıfır Volkswagen Tiguan fiyatları

1,5 TSI ACT 150 PS DSG Life
Fiyatı: 648.700,00 TL