Ana SayfaDosya KonusuVolkswagen Polo Nisan ayı fiyatları belli oldu

Volkswagen Polo Nisan ayı fiyatları belli oldu

Volkswagen Polo fiyatları Nisan ayında arttı. Bu artışla birlikte en ucuz Polo’nun fiyatı bile neredeyse 200.000 TL’ye yaklaştı. İşte detaylar.

Son birkaç aydır döviz kurları düşüş eğiliminde olsa da otomobil fiyatları henüz istenilen seviyelere inmemişti. Bunun üstüne döviz kurları tekrardan yükselince otomobil fiyatları da Nisan ayında önemli oranda arttı.

Üstelik geçtiğimiz yılın sonlarında hemen hemen tüm otomobil üreticileri model fiyatlarını yukarı yönlü olarak güncellemişlerdi. 2021’e gelmemizle birlikte düşüşler de başlamıştı.

Muhtemelen önümüzdeki aylarda döviz kurlarında yukarı yönlü bir dalgalanma olmazsa fiyatlar bu seviyelerde kalmaya devam edecektir. Elbette burası Türkiye. Yarın ne olacağını kestirmek hayli güç olabiliyor. dolayısıyla biz fiyatların düşmesini beklerken artan bir fiyat tablosuyla da karşılaşabiliriz. Bu da bizler için çok büyük bir sürpriz olmaz.

Volkswagen Polo fiyatları yine yükseldi

Zira 2020 yılında dünyanın genelinde otomobil satışları durma noktasına gelirken, Türkiye’de ise stok bulunamıyordu. Dolayısıyla ülkemizdeki otomobil sektörüne akıl sır erdirmek pek de kolay olmayabiliyor. O yüzden size tavsiyemiz otomobil alma gibi bir niyetiniz varsa fazla beklememeniz.

Hazır şu aralar fiyatlar normal civarlarda seyredirken bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Zira önümüzdeki süreçte bizleri nelerin beklediğini kestirmek biraz güç.

Dilerseniz aşağıdan güncel Volkswagen Polo fiyatlarına göz atabilirsiniz.

2021 model Taycan fiyatları cep yakıyor

Polo 1.0 80 PS Manuel Trendline

Fiyat: ₺197.400,00

Volkswagen Polo fiyatları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU