Ana SayfaGenelVolkswagen'dan elektrikli Beetle (Vosvos) geliyor

Volkswagen’dan elektrikli Beetle (Vosvos) geliyor

2030 yılı itibarıyla elektrikli araç üretimi için yaklaşık 25 milyar dolar harcamayı planlayan Volkswagen, efsane otomobil serisi Beetle’ı da unutmuyor.

Volkswagen firmasının en sevilen otomobillerinden olan Beetle, geleceğe adım atmaya hazırlanıyor. Tabii ki VW’deki mühendislerin de yardımlarıyla birlikte.

Mashable’da yer alan bilgilere göre firma, ünlü Beetleserisi otomobillerini bir adım daha ileriye taşıyarak elektrikli hale getirmek üzere. Yani bundan birkaç sene sonrasında fosil yakıtlar yerine elektrik enerjisiyle çalışan bir tosbağanız olabilir. Hele rengi de taksi sarısı ise, sizden mutlusu olmaz!

Volkswagen Başkanı Herbert Diess, şu an bu konu üzerine görüşmelerde bulunduklarını, fikir alışverişleri yaptıklarını doğruladı. Diess, yapılacak elektrikli otomobilin mevcut otomobillere kıyasla çok daha iyi ve gelişmiş olabileceğini dile getiriyor. Ek olarak Diess, birçok Volkswagen kullanıcısının da gerek mektuplar gerekse de e,mail’ler göndererek elektrikli otomobiller üzerine çalışmaların yapılmasını istediklerini söylüyor.

Volkswagen'dan elektrikli Beetle(Vosvos) geliyor

Eski asker, Instagram’daki seksi video ve fotoğraflarıyla konuşuluyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting