Ana Sayfa Haber Vodafone Aboneleri SGK Bilgilerine Tek Mesajla Sahip Olabilecek

Vodafone Aboneleri SGK Bilgilerine Tek Mesajla Sahip Olabilecek

Vodafone Türkiye, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yaptığı işbirliği sayesinde milyonlarca vatandaşın, sosyal güvenlik bilgilerine en kolay yoldan ulaşmasını sağlıyor.

Vatandaşlar, 13-19 Mayıs tarihleri arasında devam edecek Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında hizmete giren SGK Servisi’nden faydalanarak, prim borçları, toplam hizmet günü, emeklilik hakkıyla ilgili bilgiler, emekli aylığı tutarı, muayene katılım tutarı, sağlık hizmetleri gibi kişisel sosyal güvenlik bilgilerine kolayca erişebiliyor.

Sosyal güvenlik bilgileriyle ilgili tüm detayları SMS ile cebe taşıyan SGK Servisi’ni kullanmak için 5502’ye SGK yazıp mesaj göndermek yeterli. Servis dâhilinde verilen bilgiler  sadece 1 TL olarak ücretlendiriliyor.

Servis ve kısa kodlarla ilgili bilgiye http://www.sgk.gov.tr/ sayfasından ulaşılabiliyor.sgk

Gökhan Öğüt: “Mobil teknolojilerle daha kolay bir hayat sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz”

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili şöyle konuştu:

“Artık mobil iletişim teknolojileri sayesinde insanlar ihtiyaç duydukları bilgilere anlık olarak ve kolayca ulaşmak istiyor. Biz de Vodafone Türkiye olarak, dünya kalitesinde teknolojiyi abonelerimiz için kolay, kesintisiz ve eşit şekilde erişilebilir kılmak adına, ihtiyaç odaklı, yenilikçi ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu hedefle, Sosyal Güvenlik Kurumu işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz ‘SGK Servisi’mizi Sosyal Güvenlik Haftası’nda abonelerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. ‘SGK Servisi’miz ile abonelerimizin sosyal güvenlikle ilgili ihtiyaç duydukları tüm bilgilere etkin bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Önümüzdeki dönemde de herkesin bilgiye erişim hakkını sağlayabilmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting