Vivo X70 Pro Plus sınırları zorlayacak

Vivo X70 Pro Plus sınırları zorlayacak

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Vivo, yeni telefonuyla sınırları zorlayacak gibi görünüyor. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Vivo X70 Pro Plus sınırları zorlayacak. Çin’in yükselen isimlerinden biri olan Vivo önümüzdeki günlerde yeni üst segment modellerini tanıtacak. Sızdırılan bilgiler doğrultusunda X70 serisinin genel hatları da ortaya çıkmış oldu.

Sızdırılan bilgilere göre yeni Vivo modeli Qualcomm’un hali hazırdaki en güçlü yongası Snapdragon 888+ ile gelecek. 12GB RAM’e sahip olan telefonda ana kamera için Samsung imzasıo bulunan ISOCELL GN1 sensorleri kullanılacak.

Geniş açılı kamera da ise Sony imzalı IMX598 tercih edilmiş. Yine üçüncü kamera olarak da Sony IMX663 sensorünün kullanıldığını görüyoruz.

vivo V15, Android 11 güncellemesini almaya başladı

Vivo X70 Pro Plus sınırları zorlayacak

Periscope kameraya da yer verilen telefonda 5X optik zoom imkanı sunuluyor. Ayrıca ana kamera tarafında OIS desteğinin bulunduğunu da hatırlatalım.

X70 serisinin en güçlü modeli olan Pro Plus Geekbench 5 testinde testinde tek çekirdekten 1156 çok çekirdekten ise 3460 puan almış. Bu puanın kabul edilebilir seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Öte yandan Vivo’nun bu telefonu Türkiye’de satışa sunup sunmayacağı da henüz netlik kazanmış değil. Genele baktığımızda Vivo’nun Türkiye pazarında genel olarak orta segment cihazları satışa sunduğunu görüyoruz. Dolayısıyla X70 Pro Plus’ın ülkemize gelmesi bizler için de sürpriz olacaktır.

Android 12 alacak Xiaomi modelleri netleşti işte detaylar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir