Ana SayfaAkıllı Telefonvivo telefonları için 200W hızlı şarj özelliği geliştirdi

vivo telefonları için 200W hızlı şarj özelliği geliştirdi

vivo telefonları için 200W hızlı şarj özelliği geliştirdi. 200W şarj kapasitesiyle gelen ilk vivo modeli iQOO 10 Pro olabilir.

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden vivo telefonlarında kullandığı akıllı şarj teknolojisini daha da gelişmiş hale getirmek için önemli bir adım atıyor. Şirketin Çin’de aldığı yeni bir sertifika, vivo’nun yakın gelecekte çıkacak yeni telefonlarında 200W hızlı şarj özelliği görebileceğimiz gösteriyor. Söz konusu bu sertifika, vivo’nun yeni şarj aletine ait. Şirketin bu yeni nesil şarj aletinin üretimine başladığı söyleniyor.

Digital Chat Station’ın haberine göre bu yeni şarj aletini ve 200W hızlı şarj özelliğini alacak ilk vivo telefon, bu yıl çıkması beklenen iQOO 10 Pro olabilir. iQOO 10 Pro için henüz net bir çıkış tarihi açıklanmamış olsa da telefonun bu yılın son aylarında kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

vivio

iQOO 10 Pro’nun öncülü olan iQOO 9 Pro’da 120W hızlı şarj özelliği bulunuyordu. Bu da vivo’nun yeni amiral gemisinde şarj hızını neredeyse iki katına çıkaracağı anlamına geliyor. Öte yandan yeni telefonda kablosuz şarj hızı da artmış olacak. iQOO 9 Pro’da 50W olan kablosuz şarj hızının iQOO 10 Pro’da 65W’a çıkması bekleniyor.

vivo telefonları için 200W önemli bir geliştirme olacak. Ancak vivo 200W şarj hızı sunan ilk telefon üreticisi değil. Bildiğiniz gibi daha önce Realme de şarj hızı 200W’a ulaşabilen bir şarj etme sistemi geliştirmişti. Ancak kullanıcı güvenliği gerekçesiyle Realme’nin şarj özelliği 150W ile sınırlandırılmıştı. Yine de Realme GT Neo 3 bugün hala en hızlı şarj olan akıllı telefon olma özelliğini koruyor. Tabii iQOO 10 Pro’nun çıkışı ile bu durum değişecek gibi duruyor.

Katlanabilir telefon fiyatları bir süre daha düşmeyecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting