Ana sayfa Haber Vatan Bilgisayar, mağazalarını açma kararı aldı!

Vatan Bilgisayar, mağazalarını açma kararı aldı!

Koronavirüs sürecinde normalleşme adımları bir bir atılmaya devam ediyor. Vatan Bilgisayar mağazalarını açacağı tarihi açıkladı.

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Vatan Bilgisayar koronavirüs pandemisi nedeniyle mağazalarını kapatma kararı almıştı. Teknoloji devi İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinde kapattığı mağazalarını açma kararı aldı.

Vatan Bilgisayar Türkiye’de teknoloji mağazası denilince akla gelen ilk firmalardan biri. Şirket virüsün yaygınlaşmaya başladığı ilk günlerde yani 21 Mart 2020 tarihinde Twitter üzerinden yaptığı bir açıklama ile mağazalarını kapatma kararı almıştı. Yapılan açıklama şu şekildeydi:

“Değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımız Covid-19 ile ilgili ülkemizde vaka sayılarının artması sebebiyle 22/03/2020 Pazar gecesinden itibaren tüm mağazalarımızın faaliyetlerini geçici olarak durdurma kararı aldık. Teknolojik ihtiyaçlarınızı Vatan Bilgisayar web sitesi aracılığıyla karşılamaya devam edeceğiz. Hepimiz için sağlık diliyor, en kısa sürede mağazalarımızda tekrar buluşmak dileğiyle.”

İşte mağazaların açılacağı tarih

Firma sevindirici haberi gene Twitter üzerinden duyurdu. Teknoloji devi tarafından atılan Twitte “Titizlikle hazırlanıyoruz. Mağazalarımızı 1 Haziran’da açıyoruz.” denildi. Bu Tweet’e aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tabi ki bu duyuru internet üzerinden alışveriş yapmaktan çekinen kullanıcılar için oldukça sevindirici bir haber. Vatan Bilgisayar 1 Haziran 2020’de açıldığında elbette muhteşem kampanyalarla birlikte açılacaktır. Bizim önerimiz eğer teknolojik bir cihaz almak istiyorsanız 1 Haziran 2020 tarihini beklemeniz ve kampanyalara bir göz atmanız.

Normalleşme süreci koronavirüs hastalığının artma ihtimalini yükseltse de ekonomin artık bu normalleşmeye ihtiyacı olduğu da bir gerçek. Uzmanlar ikinci dalganın Kasım 2020’de geleceğini ve çok daha yıkıcı olacağını iddia etti. ABD bu ikinci dalganın ekonomik etkilerinin dünyanın tüm ekonomilerinde yıkıcı olacağını açıkladı. Donal Trump’da ikinci dalgayı kaldıramayacaklarını iddia etti. Bakalım bu hastalığın yıkıcı etkisi ne zaman geçecek. Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz haberde bunun çok da kolay olmadığını anlayabiliyorsunuz.

Çin’de yeni koronavirüs türü bulundu: Bu sefer daha ciddi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler