Ana SayfaDonanımUygun Fiyatlı Anakart

Uygun Fiyatlı Anakart

Biostar, giriş seviyesi, uygun fiyatlı anakartı olan H61MGV3’ü satışa sundu. Özellikle sistem bütünleştiricilerin tercih ettiği bu model, küçük boyutlu ve rahat takılıp çıkarılabiliyor.

Biostar’ın Türkiye distribütörü DataStar, başta sistem bütünleştiriciler olmak üzere giriş seviyesi, uygun fiyatlı anakart arayanların tercih edeceği H61MGV3 modelini satışa sundu. Küçük boyutu ile dikkat çeken anakart, çok rahat takılıp çıkarılabiliyor.

Biostar H61MGV3 _1

Solid State kapasitörleri ile güçlendirilmiş olan Biostar H61MGV3 anakart, giriş seviyesinde kaliteli bir çözüm sunuyor. Android ve Apple uygulamalarını uzaktan yönetmeyi sağlayan BIO-Remote 2 teknolojisine sahip olan anakart, Intel’in ikinci nesil Core i5-i7-i3 işlemcilerini destekliyor. 2DIMM DDR3 1600/1333/1066 MHz bellek yuvaları bulunan ürün, son kullanıcıya 41,90 USD+KDV fiyatla satışa sunuluyor.

Macbook Kullanıcıları Dikkat

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU