Ana Sayfa Donanım Gigabyte Yeni HD Serisi Uygun Fiyatlı Anakartlar

Gigabyte Yeni HD Serisi Uygun Fiyatlı Anakartlar

GIGABYTE giriş seviyesi anakart modellerinden HDMI ve DVI gibi çift dijital ekran desteğine sahip HD serisi anakartlarını kullanıcıların beğenisine sundu.

Yeni GIGABYTE HD anakart serisi, cazip ve uygun fiyat aralığında kullanıcılarla buluşacak. Artık tüm DIY meraklıları, bugünün HD ekranlarında ve TV’lerinde en yaygın entegre dijital çıkış teknolojileri kullanarak gerçek HD ekran özelliğinin keyfini çıkarabilecekler.

HDMI gibi dijital çıkış teknolojileri, tek bir kablo üzerinden HD ses ve video sinyallerini taşıma avantajı ile, birçok HDTV’lerde ve PC monitörlerinde bilfiil standart haline gelmekte. Dijital ekran çıkışları analog görüntü çıkışlarından daha yüksek ekran çözünürlükleri sunarak; HDCP (Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruma) yoluyla korunan içeriğe erişimin yanı sıra en son 3D medya içeriği için destek veriyor.Çift dijital ekranlara erişime sahip olmak, giriş seviyesi anakartların genelde sağladığından çok daha fazla veriyi ekranda sunmanıza olanak sağlıyor. GIGABYTE HD serisi anakartlar ek bir dijital ekran veya projektörün öncelikli olduğu iş, ofis ve eğitim çalışmaları için ideal bir çözüm sunuyor.

GIGABYTE HD serisi anakartlar, sık karşılaşılan arıza tehditlerini önlemek için dahili özellikler ile GIGABYTE Ultra Durable 4 Klasik teknolojisini üzerinde barındırıyor. Bu koruma teknolojisi anakartları cam yapı PCB teknolojisi, Isı Direnci Düşük RDS (on) MOSFET, dalgalanmaya karşı IC’ler, katı kapasitörler ve GIGABYTE DualBIOS gibi özellikler kullanılarak neme, elektrostatik hasara, elektrik kesintisine ve yüksek sıcaklıklara karşı koruma elde edilmesi için tasarlanmış.

GIGABYTE HD serisi anakartlar, hem Intel 2. ve 3. nesil Core hem de AMD A-Serisi platformları için üertiliyor. Gigabyte’ın ilk etapta kullanıcıların beğenisine sunduğu modeller GA-Z77-HD4, GA-Z77-HD3, GA-B75M-HD3, GA-H61M-HD2, GA-F2A85XM-HD3, GA-F2A75M-HD2 ve GA-F2A55M-HD2.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting