Üst segment Vivo iQOO Neo bu ayın sonunda tanıtılacak!

Vivo iQOO Neo 1

Vivo’nun üst segmente hitap eden yeni modeli 24 Ekim’de raflardaki yerini almış olacak. İşte Vivo iQOO Neo hakkındaki son detaylar.

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Vivo, yeni üst segment modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. Vivo iQOO Neo ismiyle raflardaki yerini alacak olan telefon 24 Ekim’de Çin’in Pekin kentinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak. Vivo’nun bu telefonu etkinlik sonrasında ön siparişe sunacağı tahmin ediliyor.

Vivo’nun üst segmentteki yeni modeli Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 855 yonga setinden güç alacak. Sistemini 8GB RAM ile desteklemesi beklenen modelin dahili depolama alanı ise 256 GB olacak.

1080p çözünürlüğünde uçtan uca ekran tasarımıyla gelecek olan telefonun diğer özellikleri ise henüz netleşmiş değil. Telefon fiyatı, kamera özellikleri ve diğer detaylarının 24 Ekim’de gerçekleşecek olan etkinlik sonrası ortaya çıkması bekleniyor.

Vivo iQOO Neo

Bu arada dip not olarak ufak bir hatırlatmada bulunalım. Vivo hali hazırda ülkemizde kurumsal olarak faaliyetlerine başlamış değil. Çinli üreticinin telefonları ülkemizde 3. parti ithalatçı garantisi ile satılmakta.

Galaxy S11 uzun bir ekranla gelecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir