Ultra Street Fighter IV Çıkış Tarihi Açıklandı!

Ultra Street Fighter IV Çıkış Tarihi Açıklandı

Capcom Ultra Street Fighter IV’ın PlayStation 3 ve Xbox 360 kutulu versiyonlarının 8 Ağustos’ta mağaza raflarındaki yerlerini alacağını duyurdu.

Capcom Ultra Street Fighter IV’ın PlayStation 3 ve Xbox 360 kutulu versiyonlarının 8 Ağustos’ta mağaza raflarındaki yerlerini alacağını duyurdu. Ultra Street Fighter IV’de Poison, Hugo, Elena, Rolento ve Decapre de yeni animasyonlar ve kendilerine özgü oyun stilleri ile dövüşe katılacak ve dövüşçü kadrosunu 44 karaktere çıkaracaklar. Altı yeni dövüş ortamı (Pitstop 109, Cosmic Elevator, Half Pipe ve fazlası) dövüşlere heyecan verici ve renkli bir arka plan sağlayacak. 

Ultra Street Fighter IV

Super Street Fighter IV: Arcade Edition’ın orijinal 39 karakteri ve ana sistem mekanikleri üzerinde oyunun hayranlarından alınan bilgiler doğrultusunda yapılan değişikler sayesinde bugüne kadar gördüğünüz en dengeli Street Fighter deneyimi ile karşılaşacaksınız. Aksiyon dolu yeni içerik ve dengelenmiş oynanışa ek olarak bu yeni versiyonda en tecrübeli dövüşçüleri bile zorlayacak yeni özellikler ve modlar da bulunacak. 

Xbox One’ın Nisan Ayı Satış Rakamları Ortaya Çıktı!