Ultra Street Fighter II The Final Challengers tanıtım videosu yayınlandı


Ultra Street Fighter II The Final Challengers tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi ve diğer detaylar haberimizde.

Dövüş oyunları tutkunlarının en sevdiği oyun serilerinden Street Fighter, Nintendo’nun son konsolu Switch için duyurulmuştu. 1994‘te çıkan Street Fighter II Turbo’nun güncellenmiş versiyonu olan Ultra Street Fighter II: The Final Challengers, Switch’te ciddi bir dövüş oyunu oynamak isteyenler için adeta biçilmiş kaftandı. Oyunun çıkmasına az bir süre kala Ultra Street Fighter II The Final Challengers tanıtım videosu yayınlandı.

20 saniyelik kısa bir tanıtım videosu yayınlanan oyun, videoda da öne çıkarıldığı gibi seçilebilir grafik alternatifleri ile dikkat çekiyor. Klasik Street Fighter’la özdeşleşmiş piksel grafik ya da ya yüksek çözünürlük grafik arasında seçim yapılabilen oyun, yerel veya çoklu oyun seçenekleri de sunuyor. Oyunun gerisi ise bildiğiniz gibi. Zira oyun, 94’te çıkan SF II Turbo’dan bahsedilen opsiyonlardan başka büyük bir yenilik içermiyor. Ayrıca Street Fighter sevmeyen Switch kullanıcıları için Arms ve Super Smash Bros gibi dövüş oyunu seçenekleri de bulunuyor.

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers, 26 Mayıs 2017‘de Switch için çıkışını yapacak.

Destiny 2 PC sürümü detaylandırıldı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git