Ana Sayfa Donanım Ultimate Ears'dan Dünyanın İlk Sosyal Müzikçaları: UE BOOM

Ultimate Ears’dan Dünyanın İlk Sosyal Müzikçaları: UE BOOM

Ultimate Ears, dijital müziği tek başına bir deneyim olmaktan çıkararak, kolayca paylaşılan sosyal bir platforma dönüştüren ve sevdiğiniz müziği dilediğiniz her yerde, dilediğiniz gibi dinlemenizi sağlayan dünyanın ilk sosyal müzik çaları UE BOOM’u tanıttı.

Müzik dinleme standartlarına yeni bir boyut getiren UE BOOM, ayrıcalıklı özellikleriyle dünyanın kablosuz ilk sosyal müzik çaları. Pil ile çalışan ve 360 derece ses sunan ilk stereo hoparlör olan UE BOOM, 15 saatlik şarj edilebilir pil özelliğine sahip. Çok yönlü kullanım özelliği sunan özel tasarımı, su ve lekelere karşı dayanıklı akustik yüzeyi ile UE BOOM, dilediğiniz her yerde müzik keyfini yaşamanıza yardımcı oluyor. İki ayrı UE BOOM cihazını, iOS™ ve  Android™’lerde yer alan UE BOOM uygulamasıyla birbirine bağlayarak, stereo’dan stereo’ya ya da geleneksel sol/sağ stereo modunda kullanabilirsiniz.LUE_BOOM_GROUP1

20 yıldır müzik konusunda uzman kulaklarla çalışan ve insanların müzik deneyimlerini değiştirmek kablosuz hoparlör ve kulaklıklar tasarlayan Ultimate Ears’ın, bu felsefeden hareketle  serinin son ürünü olarak UE BOOM’u tasarladığını belirten Ultimate Ears Genel Müdürü Rory Dooley, ”Dijital çağ ile birlikte müzikle etkileşimde değişti. Online müzik hizmetleri müziğe olan erişimimizi kolaylaştırdı. Ama bu dinleme deneyimini her zaman, her yerde başkalarıyla paylaşmanın zorluğu halen devam ediyordu. UE BOOM ile artık bu sorun ortadan kalkıyor. Ultimate Ears olarak insanları sevdikleri müzik etrafında biraraya getirerek sosyal deneyimleri arttırmak için çalışmalarımızısürdürürüyoruz” dedi.

UE BOOM 22 Mayıs 2013 tarihi itibariyle Avrupa’da Apple mağazalarında, Apple Online Mağazalarında ve www.ultimateears.com websitesinde 199 Euro’dan satışa sunulacak. Ayrıntılı bilgi için www.ultimateears.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting