Ana sayfa Akıllı Telefon Ucuz fiyatlı Galaxy M20 bataryasıyla dikkat çekiyor

Ucuz fiyatlı Galaxy M20 bataryasıyla dikkat çekiyor

Samsung’un uygun fiyatlı yeni modeli Galaxy M20 batarya performansıyla da göz dolduruyor. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Akıllı telefon sektöründe muazzam bir rekabet var. Özellikle Çinli üreticilerin global pazara hakim olma çabası, Android tarafındaki rekabeti hat safhalara ulaştırdı. Apple iOS tarafındaki tek isim olduğu için bu rekabetten çok fazla etkilenmiyor. Fakat sektörün zirvesinde yer alan Samsung, gitgide düşen pazar payı nedeniyle alternatif senaryolar üzerine çalışmalara başlamış durumda.

Çinli üreticilerin agresif fiyat politikası, en çok Samsung’u etkiliyor. Sırf bu yüzden Hindistan’daki liderlik koltuğunu Xiaomi’ye kaptıran Güney Koreli şirket, 2019’da farklı bir stratejiyle karşımıza çıkacak.

Galaxy M20 bataryasıyla da iddialı

Samsung da artık Çinli rakipleri gibi ucuz fiyatlı modeller üretecek. Bu bağlamdaki ilk model ise Galaxy M20 olacak. 150 dolar gibi oldukça düşük bir fiyattan satışa sunulması beklenen Galaxy M20, 5000 mAh’lık bataryasıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz gün kısa bir teste tabi tutulan Samsung M20, 45 dakikalık bir oyun eforunun ardından yalnızca yüzde 80 pil kaybına uğradı. Bu da cihazın pil tüketimi konusunda oldukça başarılı olduğunu gösteriyor.

Cihaz ilk etapta Hindistan’da satışa sunulacak. Samsung’un bu modeli global pazara getirip getirmeyeceği ise henüz netlik kazanmış değil.

Tasarımıyla da oldukça şık bir model olan M20, Türkiye’de de 1500TL altından bir fiyattan satılabilir. Eğer böyle olursa, ülkemizde de hayli talep görecektir.

İşte Xiaomi’nin katlanabilir ekranlı akıllı telefonu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Realme 5 Pro ve Redmi Note 8 Pro kamera karşılaştırması

Orta segmentin iki iddialı modeli karşı karşıya. Peki hangisi daha iyi fotoğraf çekiyor? İşte Realme 5 Pro ve Redmi Note 8 Pro kamera karşılaştırması. Oppo’nun...

Son Haberler