Üç yeni iPad Pro tablet geliyor!


Apple iPad Pro serisi güncelleniyor. 2017 yılına yönelik olarak üç yeni tablet bekleniyor. İşte detaylar.

iPhone tarafında aylardır devam eden söylentiler geçtiğimiz ay son buldu. Şimdi sırada iPad tarafı var. Apple’ın iPad Pro serisini yenileceğine dair önemli iddialar var. Eğer bu iddialar doğruysa üç yeni Apple tableti gelecek.

Yeni iPad Pro modelleri geliyor!

Japonya kaynaklı habere göre Apple’ın sıradaki etkinliğinde üç yeni iPad Pro tablet duyurulacak. Etkinliğin 2017 yılında yapılması bekleniyor. Söz konusu cihazları 2016 yılı içinde göremeyeceğiz. Duyurulacak yeni tabletlerle birlikte iPad tarafı tam anlamıyla “Pro” serisine geçiş yapmış oalcak.

İddialar üç yeni cihazı işaret ediyor. Bu tabletler 7.9 inç, 10.1 inç ve 12.9 inç büyüklüklere sahip olacak. iPad mini serisinin de bu yenilikle birlikte “iPad Pro” ismiyle anılmaya başlanacağı düşünülüyor. Tek fark isimlendirme tarafında olmayacak. Aynı zamanda mevcut iPad Pro modellerinde gördüğümüz 3 pinli Smart Connector bağlantıyı da 7.9 inç büyüklükteki iPad modellinde göreceğiz.

Teknik özellik tarafında ise cihazların iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın donanımıyla gelmesi bekleniyor. Ancak yine 12.9 inçlik iPad Pro modeline işlemci ve RAM tarafında bir ayrıcalık tanınabilir. 3.5 mm girişin iPhone 7 modellerinin aksine tekrar kullanılacağı düşünülüyor.

Güvenli Galaxy Note 7’ler Satışta!


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git