Ana sayfa Gundem Steam'de dev Ubisoft indirimleri

Steam’de dev Ubisoft indirimleri

Steam kullanıcıları Ubisoft yayıncı hafta sonu indirimi kapsamında birçok oyuna uygun fiyatlarla ulaşabilecek. İşte Steam’de dev Ubisoft indirimleri.

Steam kullanıcılarına Ubisoft’tan iyi haber geldi. Ubisoft yayıncı hafta sonu kapsamında firmanın oyunlarında büyük indirimlere gidildi. Ubisoft’un son oyunlarından For Honor, Watch Dogs 2 ve Tom Clancy’s The Division‘da da indirimler geçerli. Ancak firmanın en yeni oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildland indirim listesine girmedi.

Ucuz fiyatlara kaliteli oyun oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun, zira indirim 28 Mart’ta sona erecek. İşte Steam’de dev Ubisoft indirimleri. Biz listenin sadece öne çıkan fiyatlarını sizinle paylaştık. Tüm listeye buradan ulaşabilirsiniz. 

For Honor: 149,40 TL
Watch Dogs 2: 106,20 TL
South Park: The Stick of Truth: 18,74 TL
Far Cry 3: 16,09 TL
Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist: 15,63 TL
Assassin’s Creed: Director’s Cut Edition: 6,80 TL
Assassin’s Creed Revelations: 6,80 TL
Assassin’s Creed 2 Deluxe Edition: 6,80 TL
Assassin’s Creed Brotherhood: 6,80 TL
Far Cry: 6,80 TL

Listede Ubisoft’un dağıtımcılığını yaptığı, eski ve yeni birçok oyun bulunuyor. Far Cry, Splinter Cell, Rainbow Six, Prince of Persia, Brothers In Arms, Assassin’s Creed gibi birçok klasik seri oyuncuları bekliyor. Tekrar hatırlatalım indirimler 28 Mart‘ta sona erecek.

Yeni God of War oyunu bu yıl geliyor mu?

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler