Ana SayfaGenelUber’den sevgililer günü hediyesi: UberÇikolata

Uber’den sevgililer günü hediyesi: UberÇikolata

Uber, 14 Şubat Pazartesi günü kullanıcılarının uygulama üzerinden ücretsiz olarak çağırabileceği UberÇikolata ’yı hediye ediyor.

Uber, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü geçen sene olduğu gibi bu sene de kullanıcılarıyla beraber kutluyor. 14 Şubat günü sevgilisinin kalbini Uber’in özel kalp şeklindeki çikolatasıyla kazanmak isteyenler 11:00-16:00 saatleri arasında Uber uygulaması üzerinden UberÇikolata ürününü seçip çağırabilecek.

UberÇikolata kampanyası stoklar ile sınırlıdır ve Uber kullanıcıları yalnızca 14 Şubat 2021 tarihinde 11:00-16:00 saatleri arasında faydalanabilecektir. Diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. UberÇikolata için verilen siparişler UberTaksi kullanan sarı taksiler ile ulaştırılacaktır.

UberÇikolata
Sevdiklerinizin Kalbine UberÇikolata ile Dokunun

Uber İstanbul’da hizmet vermeye başladığı 2014 yılından itibaren, İstanbullular için popüler ve güvenli bir ulaşım seçeneği haline gelmiş ve Türkiye’de 5.2 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır. Ocak 2021’de istinaf mahkemesinin aldığı karar sonucunda Uber’e uygulanan erişim engeli kaldırıldı. Böylece Uber’in Türkiye’deki yasal statüsü netleşmiş oldu. Uber Taksi’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmete girmesiyle birlikte, uygulama hem yerli hem de yabancı kullanıcılar tarafından artan bir ilgi ve kullanım ile karşılandı. Bu yıl 14 Şubat’ta Uber Sevgililer Günü’nü UberÇikolata ile kutluyor. Siz de bu yıl bir değişiklik yapın ve Sevgililer Günü’nde sevdiklerinizin ayağını yerden kesmek için UberÇikolata’yı kapınıza çağırın! 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Uber uygulamasından bir kutu kırmızı kalp şeklinde çikolata sipariş edebilirsiniz.

Uber uygulaması nasıl çalışır:
1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin.
2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın.
3. UberTaksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin.

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting