Twitter Lite Türkiye’de kullanıma sunuldu!


Twitter Lite sürümü Türkiye’de de resmi olarak kullanıma sunuldu. Eğer düşük donanıma sahip Android telefon kullanıyorsanız, Twitter Lite uygulaması sayesinde daha hızlı bir Twitter deneyimi yaşayabilirsiniz.

Popüler mikroblog sitesi Twitter, geçtiğimiz yıllarda ana uygulamasının bazı API’larının kırpılmış sürümü olan Twitter Lite’ı Play Store‘da yayınlamıştı. İlk etapta alım gücü düşük ülkeler için yayınlanan Twitter’ın Lite sürümü, bugün aralarında Türkiye’nin de yer aldığı tam 21 ülke için yayınlandı.

Düşük donanımlı telefonlarda daha akıcı bir Twitter deneyimi sunmak için tasarlanan bu sürüm, ana uygulamanın bazı becerilerinden mahrum bırakılıyor.

Twitter Lite Türkiye’den indirilebiliyor!

Twitter’ın Lite sürümü; Arjantin, Belarus, Dominik Cumhuriyeti, Gana, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Lübnan, Fas, Nikaragua, Paraguay, Romanya, Türkiye, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Yemen ve Zimbabve’de kullanıma sunulmuş durumda.

Facebook Messenger’a AR oyunları geliyor

2G ve 3G bağlantılar için tasarlanan bu uygulama sadece 3MB büyüklüğünde olması ile dikkat çekiyor. 1 GB RAM‘li Android telefonlarda başarılı bir şekilde çalışan Twitter’ın Lite sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Son olarak uygulamanın; anlık bildirimler, veri tasarrufu, gece modu, yer işaretleri ve resim kaydetme gibi özelliklerinin olduğunu belirtelim.

Twitter Lite


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin