Ana sayfa Genel TV Plus ’tan yaza özel kampanya

TV Plus ’tan yaza özel kampanya

Zengin ve kaliteli içeriğiyle her geçen gün büyüyen bir kitleye ulaşan, her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilen TV Plus dünyasına katılmak isteyenleri büyük bir fırsat bekliyor.

Turkcell Superonline fiber internete yeni abone olan kullanıcılar, taahhütleri kapsamında TV Plus ’ın büyülü dünyasından büyük avantajlarla faydalanacaklar. Yaza özel hazırlanan kampanyada Turkcell Fiber internet paketleri ve TV+ paketleri bir arada ilk 3 ay ücretsiz olarak sunulacak. Kullanıcılar hem internet hem de TV+ hizmetini tek bir kanaldan sağlayacak.

Zengin içeriğiyle en fazla 4K Ultra HD kanalı bünyesinde barındıran platform olan TV+, 86’sı HD olmak üzere 150’den fazla canlı TV kanalını kullanıcılarına ulaştırıyor. TV+, ‘Sen nereye TV oraya’ mottosuyla yüksek yayın kalitesi, televizyon, cep telefonları ya da tabletler üzerinden kullanım imkânı sağlayıp, yayını 24 saate kadar geriye alabilme özelliğiyle de öne çıkarak bir televizyondan fazlasını sağlıyor.

Fiber internet ve TV+ bir arada

109.90 TL’den başlayan fiyatlarla TV+’ın eğlenceli dünyasıyla tanışacak olan kullanıcılar için hazırlanan kampanyada ücretlendirme şu şekilde yapılacak:

35 Mbps Platin paket için:

Fiber internet ve TV+ giriş paketi ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 109,90 TL,

Fiber internet ve TV+ aile paketi ilk 3 ay ücretsiz kalan 12 ay 124,90 TL,

Fiber internet ve TV+ ekstra paketi ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 134,90 TL.

Galatasaray taraftarlarına 22GB internet hediye

50 Mbps Platin paket için:

Fiber internet ve TV+ aile paketi ilk 3 ay ücretsiz kalan 12 ay 139,90 TL,

Fiber internet ve TV+ ekstra paketi ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 149,90 TL.

100 Mbps Platin paket için:

Fiber internet ve TV+ aile paketi ilk 3 ay ücretsiz kalan 12 ay 209,90 TL,

Fiber internet ve TV+ ekstra paketi ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 219,90 TL.

Fiber internet ve TV+ kurulum ve aktivasyonu 15 aylık taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulacak.

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler