Ana Sayfa Haber Turkcell Superonline’ın Yeni Oyununda 1000 Mbps’ye Ulaş, Sürpriz Hediyeler Kazan

Turkcell Superonline’ın Yeni Oyununda 1000 Mbps’ye Ulaş, Sürpriz Hediyeler Kazan

Turkcell Superonline; Facebook’ta başlattığı yeni oyunu “Işık Hızında İnternet ile Mutluluktan Uçuyoruz!” ile bahar mevsiminin gelişini kutluyor.

Turkcell Superonline’ın Facebook sayfasından ulaşılabilen oyunun amacı bahar havasında, masmavi bir gökyüzünde uçan bir balon ile megabit toplamak ve Türkiye’de sadece Turkcell Superonline’ın sunabildiği en yüksek internet hızı olan ‘1000 Mbps’ye ulaşmak. Oyuna katılıp ‘1000 Mbps’ye ulaşanlar sürpriz hediyeler kazanacak.Turkcell Superonline 1000Mbps

Turkcell Superonline’ın “Kaybedecek Zaman Yok” iletişim kampanyası dahilinde duyurduğu oyun kapsamında yarışmaya katılanlara internet hızları hakkında bilgiler de veriliyor. Oyunda toplanılan 20, 50, 100, 1000 Mbps ışık hızında fiber internet hızlarıyla neler yapılabileceği, çevrimiçi video izleme, müzik indirme gibi internet kullanım alışkanlıklarından örnekler verilerek anlatılıyor.

Turkcell Superonline’ın “Işık Hızında İnternet ile Mutluluktan Uçuyoruz!” oyununa https://apps.facebook.com/mutluluktan-ucuyoruz/ adresinden erişilebiliyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting