Ana Sayfa Haber Turkcell Superonline'ın “Kaybedecek Zaman Yok” Oyunu AppStore’dan sonra Facebook’ta ve Google Play’de

Turkcell Superonline’ın “Kaybedecek Zaman Yok” Oyunu AppStore’dan sonra Facebook’ta ve Google Play’de

Turkcell Superonline, ışık hızında fiber internetin farkını daha iyi anlatmak, bakır kablodan farklarını eğlendirici bir şekilde göstermek amacıyla“Kaybedecek Zaman Yok” isimli yeni oyununu AppStore’dan sonra Facebook’ta ve Google Play’de de ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sundu.

Turkcell Superonline, 2010 yılında ünlü Romalı düşünür Seneca’nın “Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlı” sözünden yola çıkarak “Kaybedecek Zaman Yok” iletişim stratejisini başlattı. Bu iletişim stratejisi ile insanların yavaş internet bağlantısı nedeniyle kaybettikleri uzun süreler olmasa aynı süre içerisinde neler yapılabileceğine ilişkin ilginç örnekler vererek zamanın önemine dikkat çeken çalışmalara imza attı. Kaybedecek Zaman Yok oyunu da bu çalışmalardan bir tanesi.kaybedecek zaman yok

Cohous tarafından Turkcell Superonline için geliştirilen “Kaybedecek Zaman Yok” adlı yeni oyunda amaç, 2013 yılında hala internete bakır kablolarla bağlanan insanoğlunu bu durumdan kurtarmak. Oyun çevirmeli bağlantı sesiyle başlıyor. 10 farklı karakterle oynanabilen, 10 bölüm ve 20 ek görevden oluşan “Kaybedecek Zaman Yok” oyununda Turkcell Superonline’ın 20, 50, 100 ve 1000 Mbps fiber internet hızları da kullanılarak, fiber internet bağlantı hızının kullanıcıları vakit kaybından nasıl kurtardığı eğlendirici bir şekilde anlatılıyor.

iOS’tan sonra Android işletim sistemi ve Facebook versiyonu geliştirilen; Türkçe  dil seçeneğiyle sunulan oyunda doğru verileri hattın sonuna yerleştirme ve bakıra çarpıp veri kaybetmeme gibi basit görevler yer alıyor. Oyun severler, kolay ve eğlenceli bir oyun olan “Kaybedecek Zaman Yok”u AppStore’dan iPhone ve iPad’e, Google Play’den Android işletim sistemli mobil telefon ve tablet bilgisayarlara ücretsiz olarak indirebiliyor. Ayrıca Facebook için geliştirilen versiyonda kullanıcıları oyunda yapacakları puanlar karşılığında sürpriz hediyeler bekliyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting