Ana Sayfa Haber Kartallar, Avea İle Daha da Yüksekten Uçacak

Kartallar, Avea İle Daha da Yüksekten Uçacak

Avea, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile işbirliği yaparak KURUMSAL KARTALCELL’i hayata geçirdi. Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bu işbirliği ile Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahipleri KURUMSAL KARTALCELL’e geçerek bir yanda takımlarının saha dışında kazanmasına destek olurken, diğer yanda da iletişim maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artıracak.

Avea CEO’su Erkan Akdemir: “Gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği ile kartallar daha da yüksekten uçsun diye, Beşiktaş’ın KARTALCELL’ine KURUMSAL KARTALCELL’i ekledik. Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kurumsal taraftarlarının vereceği bu destekle daha da yüksekten uçup gücüne güç katacak”

KURUMSAL KARTALCELL’in BJK için önemine dikkat çeken, Beşiktaş’a gönül veren kurumsal işletmeleri Beşiktaş’ın gücüne güç katmaya davet eden Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, KURUMSAL KARTALCELL Menü’sünün iletişim maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmelere açık olduğunu söyledi ve ekledi:Avea ile 2009 yılında Beşiktaş camiamız için oluşturduğumuz KARTALCELL projemizle kulübümüze oldukça iyi bir gelir kalemi yarattık. KARTALCELL ile yakaladığımız bu başarıyı KURUMSAL KARTALCELL ile daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. Hedefimiz üyemiz olan 80 bin Beşiktaşlı iş ve meslek sahibi işletmenin yanı sıra maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmeleri Kurumsal Kartalcell’li yapmak”

2002 yılından bu yana Türk futboluna sponsorluklarıyla kesintisiz destek veren, taraftar hatların mimarı Avea, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında hayata geçirdiği “KURUMSAL KARTALCELL”le Beşiktaş sahasındaki takım ruhunu işletmelere taşıyor. Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bir “iş” modeli ile hayata geçirilen KURUMSAL KARTALCELL, Beşiktaş Jimnastik Kulübüne sürekli gelir akışına sahip olacağı bir finansal enstrüman kazandıracak.

Avea CEO’su Erkan Akdemir ev sahipliğinde, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman veBeşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında; KURUMSAL KARTALCELL’in işletme, iş ve meslek sahiplerinin yanı sıra ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne sağlayacağı avantajlar ve tarifeler hakkında bilgi verildi.KURUMSAL KARTALCELL

Avea CEO’su Erkan Akdemir:

“KURUMSAL KARTALCELL ile kartallar daha da yüksekten uçacak“

Konuşmasına “Bugün, ‘Siyah Beyaz’ aşkını, Türkiye sınırları dışına taşımış olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün gücüne güç katmak için hayata geçirdiğimiz, KURUMSAL KARTALCELL hattını sizlerle paylaşmak için buradayız” sözleriyle başlayan Avea CEO’su Erkan Akdemir;

“Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile taraftar hat işbirliğimizi 2009 yılında KARTALCELL projesi ile hayata geçirmiştik. Bu işbirliğimiz oldukça verimli bir noktaya geldi. Avea olarak bugün de Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yine önemli bir işbirliğine giderek, Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bir ‘iş’ modeli ile KURUMSAL KARTALCELL’i hayata geçiriyoruz. Beşiktaş taraftarlarının maçlarda hep bir ağızdan söylediği gibi, Beşiktaş’ın “Gücüne Güç Katmaya Geldik! Kartallar daha da yüksekten uçsun diye, Beşiktaş’ın KARTALCELL’li taraftarlarının desteğine, şimdi de kurumsal taraftarı ekledik. İnanıyoruz ki Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kurumsal taraftarlarının vereceği bu destekle gücüne güç katacak. Sahadaki takım ruhu da KURUMSAL KARTALCELL ile işletmelere nüfus edecek… Bir başka ifade ile ‘Konuşuyorsak Aşkımızdan’ diyen tüm kurumsal işletmelerimiz; KURUMSAL KARTALCELL’le hem kazanacak hem de kazandıracak” dedi.

İşletmelerin iletişim maliyetlerini de düşürecek…

KURUMSAL KARTALCELL ile Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirdiklerini vurgulayan Akdemir şöyle konuştu: Yani Beşiktaş, KURUMSAL KARTALCELL ile kartal gücünde iletişim kuracak… Çünkü KURUMSAL KARTALCELL hatlarıyla Beşiktaşlı işletme, iş ve meslek sahipleri, her konuşmalarında, gönderdikleri her bir SMS’te ve her internet kullanımında takımlarını destekleyecek, takımlarına saha dışında da kazandırmaya devam edecek. KURUMSAL KARTALCELL Menü tarifesi ile işletmelere çalışanlarının ihtiyaçlarına göre uygun dakika, SMS ve internet paketlerinden oluşan esnek bir yapı sunuyor ve kurumsal çözümler getiriyoruz. İsteyen işletmelerimiz aynı zamanda Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyamıza katılarak arzu ettiği cihazı hattıyla birlikte alma

imkanına da sahip olacak.  Ama belki de en önemlisi Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bu işbirliği ile Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahipleri, takımlarının saha dışında da kazanmasına destek olurken iletişim maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artıracak. Yani herkes kazanacak.”

KURUMSAL TARTALCELL iletişim maliyetini

düşürmek isteyen tüm işletmelere açık

2009 yılında hayata geçirdiği KARTALCELL taraftar hattının ardından, KURUMSAL KARTALCELL ile Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahiplerini Beşiktaş’ın gücüne güç katmaya davet ettiklerini belirten Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman KURUMSAL KARTALCELL Menü’sünün iletişim maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmelere açık olduğunu söyleyerek: Avea ile 2009 yılında Beşiktaş camiamız için oluşturduğumuz KARTALCELL projemizle kulübümüze oldukça iyi bir gelir kalemi yarattık. KARTALCELL ile yakaladığımız bu başarıyı KURUMSAL KARTALCELL ile daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. 110. kuruluş yıldönümümüzü kutladığımız 2013 yılında bu rakamın daha da artacağına eminiz. KARTALCELL KURUMSAL Menü’sünde yer alan tarifelerle, sadece Beşiktaşlı kurumlarımız iletişim maliyetlerini minimuma indirecekler. Bu sayede Beşiktaşlı kurumlarımız aynı zaman gelir paylaşım ortaklığıyla takımlarına katkı sağlamış olacaklar. Beşiktaş’a gönül vermiş tüm üye ve işletmelerimizi, Beşiktaş’ın gücüne güç katmak için KURUMSAL KARTALCELL’e davet ediyoruz. Hedefimiz üyemiz olan 80 bin Beşiktaşlı iş ve meslek sahibi işletmenin yanı sıra maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmeleri Kurumsal Kartalcell’li yapmak” dedi.

KURUMSAL KARTALCELL’li işletmeler

kendi tarifelerini kendileri belirleyecek

KURUMSAL KARTALCELL hattına geçmek için herhangi bir alt-üst sınır olmayacak. Bürosu olan bir avukat, muayenehanesi olan bir doktor, eczanesi olan bir eczacı, bakkal, kasap, manav, küçük/orta ölçekli işletme sahipleri (örneğin seyahat bürosu, ithalat bürosu vs.) veya büyük ölçekli firmalar KURUMSAL KARTALCELL hattından yararlanabilme şansına sahip olabilecek.

KURUMSAL KARTALCELL Menü’ye geçen tüm işletmeler, daha sonrasında ise “Konuşma”, “Mesajlaşma” ve “İnternet”paketlerinden istediklerini seçip, bu tarifelerini kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirirken; Avealı tüm işletmelerle ve KURUMSAL KARTALCELL’li işletmelerle de sınırsız konuşabilecek.

KURUMSAL KARTALCELL Menü’de yer alan konuşma tarifeleri, şirket içi limitsiz tarifeden Her Yöne 5000 dakikaya kadar geniş bir yelpazede yer alırken, KURUMSAL KARTALCELL Menü’de hattı olan tüm işletmeler ilave bir ücret ödemeden birbirleri ile sınırsız görüşebilecek. Tarifelerin yanı sıra menüde 100MB, 1GB ve 4GB seçenekleriyle 3 farklı cepten internet paketi ve 100 SMS, 250 SMS, 500 SMS, 1000 SMS olmak üzere 4 farklı SMS paketi de mevcut. KURUMSAL KARTALCELL Menü’sünden asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden işletmeler; kampanya kapsamında 24 ay süresince;  konuşma, SMS, data paketi ve aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden de yüzde 33 indirim kazanacak.

Her yöne dakikaları ile yurtdışıyla konuşma fırsatı

KURUMSAL KARTALCELL, yalnızca Türkiye ile değil, birçok Avrupa ülkesiyle iş yapan işletme, iş ve meslek sahiplerine, yurt dışını özgürce arama fırsatı da sunuyor.

KURUMSAL KARTALCELL Menü’yü seçen işletmeler, konuşma paketlerinde yer alan her yöne dakikalarını, Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda,  Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere’deki sabit hatları aramak için de kullanabilecek.

En yeni cihazlar, Kurumsal Cihaz Menü’sünde…

2012 yılında akıllı telefonun tek adresi olan Avea, işletmelerin işlerini daha kolay yürütebilmeleri için en yeni akıllı telefon ve tablet paketlerini de KURUMSAL KARTALCELL’lilerle buluşturuyor. KURUMSAL KARTALCELL müşterileri, Kurumsal Cihaz Menüsükampanyalarına katılarak diledikleri cihazları hatları ile birlikte alabilecek.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting