Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden ayrıldı mı? (Güncelleme)

Kaan Terzioğlu

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun Turkcell’deki görevinden ayrıldığı söyleniyor. Henüz kesinleşmeyen bu olay hakkında Turkcell’in yakında açıklama yapması bekleniyor.

Turkcell’in dünya çapında isminden söz ettirmesinde büyük rol oynayan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu‘nun görevini bıraktığı söyleniyor. Habertürk‘ün haberine göre; K. Terzioğlu bugün itibariyle Turkcell’deki pozisyonundan ayrılmış. Bu konu hakkında henüz Turkcell’in resmi bir açıklama yapmadığını belirtelim.

Kaan Terzioğlu’nun ayrılışı ile hisseler düştü

2015’ten bu zamana kadar Turkcell’de Genel Müdür olan Terzioğlu’nun bu ayrılık haberi ile dün geceyi 14,37 ile kapatan Turkcell hisseleri yüzde 2’nin üzerinde düşerek 13,98 seviyesine kadar geriledi.

Turkcell’in dijitalleşmesinde büyük rol oynayan Terzioğlu’nun ayrılışı hakkında bugün resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.

Apple Türkiye’de 10 yılda ne kadar kazandı?

1992 yılından itibaren önemli firmalarda ve pozisyonlarda görev yapan Terzioğlu’nun yeni yeri henüz belli değil. Bakalım Terzioğlu, Turkcell’deki pozisyonunundan ayrıldıktan sonra yine Turkcell’de mi kalacak yoksa başka bir firmaya mı geçiş yapacak?

Güncelleme: Terzioğlu’nun görevi bıraktığı ve yerine Murat Erkan’ın getirildiği resmi olarak açıklandı.

Kaan Terzioğlu


1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin