Türk Telekom’dan iPhone 14 akıllı değişim kampanyası başladı

iphone 14 ​

Türk Telekom, heyecanla beklenen iPhone 14’ü satışa sundu. Akıllı değişim kampanyasıyla eski model telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getiren müşteriler, iPhone 14 ailesinden akıllı telefona 30 bin TL’ye varan indirimle sahip olma şansı yakalıyor.

 Teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolü ile çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Teknoloji tutkunlarının heyecanla beklediği iPhone 14 , Türk Telekom mağazalarında Akıllı Değişim kampanyasıyla satışa sunuldu.

iphone 14 ​

Müşteriler, kullanılabilir durumda olan belirli eski model telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getirerek mevcut kontratlı tarifelerinde kalma sözüyle iPhone14 ailesinden bir akıllı telefona 30 bin TL’ye varan indirimlerle sahip olabiliyor. Türk Telekom mobil ve evde internet müşterileri, eski cihazlarının kondisyonlarına göre hesaplanan indirimle iPhone14’ü avantajlı fiyatlarla ve faturalarına ek 3 ay taksit imkanıyla satın alabiliyor.

Türk Telekom iPhone14 ‘Akıllı Değişim’ kampanyası hakkındaki tüm detaylara web adresinde ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

Citroen C5 X Euro NCAP testlerinde tuzla buz oldu