Türk Telekom Prime ’lılar için yaz daha keyifli

Türk Telekom Prime

Bu yıl da 4-21 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin en sevilen yazlık bölgelerinde gerçekleşecek “ Türk Telekom Prime Açık Hava Sineması” etkinliklerinde izleyiciler en popüler filmleri yaz akşamları atmosferinde izleme şansı bulacaklar.

 Türk Telekom’un yaşamın her anında müşterilerinin hayatlarına renk katan markası Türk Telekom Prime , müşterilerinin yaz keyfini artıracak hizmet ve kampanyalarına devam ediyor. Prime’lılar, kendilerine sunulan ayrıcalıklar sayesinde çok sayıda marka ile çeşitli sektörlerde indirim ve avantajdan yararlanma imkânı elde ediyor.

Türk Telekom Prime ile doyasıya internet keyfi

Türk Telekom Prime’ın, bol internetli tarifelerinin yanı sıra sosyal medya uygulamalarında geçerli ek internet avantajları yaz aylarında müşterilere kat kat rahatlık sunuyor. Ayrıca Türk Telekom Prime’lılar, günlük 200 binden fazla yolcuya ev sahipliği yapan İstanbul Havalimanı’nda Türk Telekom WiFi ile 3 saat boyunca ücretsiz internetin ve 3 ay boyunca ise ücretsiz YouTube Premium ile arka planda, çevrim dışı ve reklamsız internet deneyiminin keyfini çıkarıyor. 

Türk Telekom Prime

 Prime’da seyahat de çok ayrıcalıklı

Seyahat alanında sunulan pek çok ayrıcalıktan faydalanabiliyor. Prime müşterileri İSPARK, HAVABUS, Setur, Hepsiburada gibi seyahat iş birlikleri ile kendilerine özel ayrıcalıklardan yararlanabiliyor.

Birçok markadan sayısız ayrıcalıklar

Müşterilerine eğlenceden seyahate, kişisel gelişimden restorana, otoparktan araç kiralamaya, detaylarının https://www.turktelekomprime.com/ adresinde yer aldığı pek çok markada ayrıcalıklar sunuyor. Hayatın her alanında müşterilerine kendilerini ayrıcalıklı hissetme olanağı sunan Türk Telekom Prime, Biletix, Espressolab, Divan Pastaneleri, Sütiş Çiftliği gibi çok sayıda iş birliği ile müşterilerinin hayatlarına lezzet katıyor.

Açık havada sinema keyfi başlıyor

Prime’ın her yaz büyük bir heyecanla beklenen Açık Hava Sinemaları, yaz boyunca Türkiye’nin 11 tatil beldesini dolaşacak. ‘Prime Açık Hava Sineması’ etkinlikleri, Bozcaada, Ören, Ayvalık, Foça, Çeşme, Urla, Didim, Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye’de 4-21 Ağustos tarihleri arasında düzenleniyor. Film gösterimi öncesinde alana gelen misafirlere, eğlenceli yarışmalar ve sürpriz hediyelerin yanı sıra film sırasında ikramlar yapılacak.

Kanye West Twitter/X hesabı yeniden açıldı