Ana sayfa Haber Türk Telekom Müşterilerine Büyük Fırsat

Türk Telekom Müşterilerine Büyük Fırsat

Türk Telekom, Türkiye’nin önde gelen markalarıyla işbirliği yaparak müşterilerine büyük indirimler ve ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. 24 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında Türkiye’nin lider araç kiralama şirketi AVIS’e gelen Türk Telekom müşterileri, yolculuklarında Ford Fiesta’yı 137 TL yerine 85 TL, Ford Focus’u ise 167 TL yerine 110 TL’ye kiralayabilecekler.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği yenilikçi hizmetlerin yanı sıra marka işbirlikleriyle de müşterilerinin bütçelerine katkıda bulunmaya ve ev telefonu üzerinden değer yaratmaya devam ediyor.

Türk Telekom, yeni kampanyasıyla yarıyıl tatilinde kendilerine ve çocuklarına güzel bir tatil fırsatı yaratmak isteyen müşterilerine çok özel bir avantaj sunuyor. 24 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında, araç kiralamada sektör lideri AVIS bürolarına giden Türk Telekom bireysel müşterileri kendilerine özel indirim fırsatlarıyla çok uygun fiyata araç kiralama imkanına sahip olacaklar.turk_telekom_avis

Kampanya kapsamında Ford Fiesta’yı tercih eden Türk Telekom bireysel müşterileri, 137 TL yerine sadece 85 TL, Ford Focus’u tercih edenler ise 167 TL yerine 110 TL ödeyecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom bireysel müşterilerinin tüm operatörlerden, AVIS yazıp boşluk bırakıp alan kodu ile birlikte EV TELEFON NUMARASInı yazarak 6616’ya kısa mesaj göndermeleri yeterli olacak. Türk Telekom müşterileri rezervasyonlarını 444 28 47 numaralı telefon ya da res@avis.com.tr adresinden yapabilecek.

NOT: Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir.

 
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler