Ana Sayfa Haber Tunçmatik'in Iphone ve Android Uygulaması Geliyor

Tunçmatik’in Iphone ve Android Uygulaması Geliyor

Tunçmatik, Iphone, Ipad ve Android tabanlı telefon ve tabletlerde kullanılabilen Tunçmatik Uygulaması ile karşımıza çıkıyor.

Iphone, Ipad ve Android tabanlı telefon ve tabletlerde Tunçmatik Uygulamasını kullanarak, Tunçmatik’in Enerji Koruma Prizleri, Universal Notebook Adaptörleri, Usb Şarj Cihazları, Aküler, Regülatörler, Güneş Panelleri ve Yenilenebilir Enerji Aküleri gibi birçok ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’nin dört bir yanındaki toplam 58 yetkili teknik servise ve satış noktalarına, Tunçmatik Uygulaması ile ulaşmak çok daha kolay.

Bu uygulama aynı zamanda Tunçmatik’in grup markası Powergie’nin solar enerji ve solar panelleri hakkında sunduğu alternatif enerji çözümlerine de ulaşma fırsatı sağlıyor. Kesintisiz Güç Kaynakları ve Yenilenebilir Enerji konularında uzman isimlerin görüşlerinin ve sektörden en yeni haberlerin yer aldığı ’Tunçmatik İyi Haber Bülteni’ de Tunçmatik Iphone Uygulaması ve Android tabanlı telefon ve tabletlerde okuyucuları ile buluşuyor.tuncmatik_uygulama

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting