Ana SayfaDonanımPowernote Mobile Micro ile Tanışın

Powernote Mobile Micro ile Tanışın

Tunçmatik, kibrit kutusu kadar küçük yeni notebook adaptörü Powernote Mobile Micro ile kullanıcılara taşıma rahatlığı sağlarken, araç ve tekne içinde de kullanım olanağı sunuyor.

Tunçmatik, bu kez de yeni dizüstü bilgisayar adaptörleriyle bir soruna daha çözüm getiriyor. Tunçmatik’in yeni ürünü Powernote Mobile Micro, araç ve tekne içinde de kullanılabilme özelliğiyle seyahatlerde ve yolculuklarda sağlayacağı rahatlık ile çok sevileceğe benziyor.

PowernoteMobileMicro90W_1

- Reklam -

Tunçmatik Powernote Mobile Micro küçük yapısı ve akıllı tasarımıyla dikkat çekiyor. Birçok farklı dizüstü bilgisayar ve netbook modellerle uyumlu 8 farklı uç barındıran Powernote Mobile Micro, araç ve tekne içinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Tam otomatik voltaj ayarı ve kısa devre, aşırı akım, voltaj, sıcaklık korumaları ise ürünün diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Ürün aynı zamanda 2.4A USB çıkış özelliği ile cep telefonu, tablet, dijital kamera gibi elektronik cihazlarla da uyum sağlıyor. Zarif ve minicik tasarımıyla göze çarpan Tunçmatik’in yepyeni notebook adaptörü Powernote Mobile Micro’yu Türkiye’nin önde gelen bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

iPhone 5s Mayıs Ayı Birincisi Oldu!

- Reklam -
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting