Ana Sayfa Haber Roy+Teddy'den Volkswagen Ticari Araç İçin Facebook Oyunu

Roy+Teddy’den Volkswagen Ticari Araç İçin Facebook Oyunu

Otomotiv sektörü için geliştirilen en kapsamlı oyun projesi “Amarok’la Gücünü Göster” son dönemde geniş çaplı oyun projelerinde adından bahsettiren Unity oyun motoru ile geliştirildi.

Oyun sayesinde kullanıcıların hem keyifli vakit geçirmesi hem de markanın Amarok  modelinin özelliklerini öğrenmeleri ve oyun içerisinde bu özellikleri deneyimlemeleri hedefleniyor.

Oyunlaştırma dinamiklerinin dahil olduğu oyunda, oyuncular gerçek hayattaki araçları ile oyuna dahil olabildikleri gibi, istedikleri renk Amarok ile de maceraya katılabiliyorlar. Gerçek hayatta Amarok kullanıcısı olduklarını söyleyen ve sistem tarafından onaylanan oyuncular hem gerçek hayatta sahip oldukları Amarok’un rengiyle hem de daha fazla Kristal ve Amarok Kullanıcı rozeti ile maceraya başlayabiliyor.

Cover_

Oyuncuların Amarok’un ‘4×4 Modu’, ‘Off-Road ABS’ ve ‘180 PS Çift Turbo’  özelliklerini deneyerek ve geliştirerek öğrenmeleri hedeflenen oyunda gerçek hayatta kullanabilecekleri yükleri seçerek farklı parkurlarda aracı deneyimleyebiliyor olmaları ve aracın lifestyle yönünün farkındalığının oluşturulması sağlanıyor. Oyuncunun oyundaki amacı ise parkurlarda topladığı kristalleri kullanarak aracının özelliklerini artırmak ve kilitli parkurları açarak son parkur olan Challenge parkurunda yarışmaya katılmak. Oyuncular Challenge parkurunda gidebildiği mesafe üzerinden skor tablosunda yerini alacaklar.

“Amarok’la Gücünü Göster” oyununun yakın zamanda iPad Retina versiyonunun da yayına alınacağı belirtilirken, Amarok kullanıcılarının her mecradan bu maceraya katılması hedefleniyor. Oyuna:https://apps.facebook.com/amaroklagucunugoster adresinden ulaşılabilirsiniz.Oyunun tanıtım videosuna ise http://bit.ly/19gDYxA adresinden ulaşabilirsiniz.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting