Transcend’in Wi-Fi Özellikli SD Kartı İle Fotoğraflarınızı Serbest Bırakın

Transcend, yeni Wi-Fi SD hafıza kartı ile kablosuz paylaşım yeteneğini SDHC uyumlu kameralara getiriyor. Wi-Fi SD kart ve özel Wi-Fi SD uygulaması ile kullanıcılar dijital kameraları ile çektikleri yüksek çözünürlüklü fotoğrafları, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarla anında ve kablosuz iletişim üzerinden kolayca paylaşma, inceleme ve düzenleme rahatlığı yaşayacaklar.   

Wi-Fi SD kart 2 şekilde çalışıyor: Direk paylaşım ya da Internet Modu. Dış çekimlerde ve tatillerde kullanmak için çok ideal olan direk paylaşım modu otomatik olarak kamera açıldığında aktif hale geliyor ve kamera ile mobil cihaz arasında direk bağlantı sağlıyor. Wi-Fi SD kart uygulaması üzerinden internet moduna geçildiğinde ise kullanıcılar direk olarak bir internet erişim noktasına veya akıllı cihaz yada tablet üzerindeki kişisel internet erişim noktasına bağlanabiliyorlar. Erişim noktası üzerinden internete direk bağlantı kuran kullanıcılar, Wi-Fi SD card’tan fotoğraflarını indirebilir veya e-posta olarak paylaşabilir yada sosyal network profillerine anında aktarabilirler.Transcend-Wi-Fi-SD-Card

Ücretsiz Wi-Fi SD Uygulaması

iOS (iPhone/iPad/iPod touch) ve Android cihazları üzerinde çalışabilen ücretsiz indirilebilir Wi-Fi SD uygulaması otomatik olarak Wi-Fi SD kart içerisindeki verileri organize edebiliyor. Kolay kullanıma sahip uygulama ile kullanıcılar fotoğrafları arasında gezinebiliyor, videoları izleyebiliyor, içeriği indirebiliyor ve Facebook yada e-posta üzerinden paylaşımda bulunabiliyorlar. Akıllı telefonlar ve tabletlerin yanı sıra Wi-Fi özellikli masaüstü bilgisayarlar ve notebooklarda web tarayıcısı üzerinden benzer bir arabirim kullanarak kart içindeki medya bilgilerine erişebiliyorlar.

Wi-Fi SD uygulamasının Çek ve Gör fonksiyonu ile dijital fotoğraf makinaları ile çekilmiş görüntüler anında daha geniş ekranlı mobil cihazlar üzerinde görüntülenebiliyor. Bu sayede önceden birçok  görüntü daha ayrıntılı olarak kontrol edilebiliyor ve uygunsa farklı bir alanda depolanarak günümüzün popüler ve çok yetenekli fotoğraf işleme programlarıyla kullanımdan önce düzenleme yapılabiliyor.

SDHC Class 10 hızına sahip, Transcend Wi-Fi SD kartlar yüksek transfer hızı ve stabilitesi ile öne çıkıyor. 16GB ve 32GB’lık kapasitelerde pazarda yerini alacak kartlar sırası ile 69 dolar ve 99 dolarlık fiyat etiketlerine sahip olacaklar.