Ana SayfaGenelTP-Link Omada ağ çözümleri kurumların tercihi

TP-Link Omada ağ çözümleri kurumların tercihi

TP-Link’in Omada serisi ağ çözümleri, sağladıkları pek çok avantajla kurumların tercihi oluyor. Hem iç hem dış mekan, geniş ürün ailesi ile Omada ağ çözümleri, her boyutta işletmeye uygun.

Son derece kolay kurulan, hem satın alma hem kullanım maliyetlerinde avantaj sağlayan, bol model seçeneğiyle her boyutta işletmeye hitap eden Omada ağ çözümlerini tercih eden kurum sayısı sürekli artıyor. Öyle ki Kovid salgını nedeniyle kurumsal ağ projelerinin azaldığı 2020 yılında, TP-Link kurumsal ağ ürünlerinin satışları yüzde 36 arttı.

Bu yılın ilk yarısında da Omada ağ çözümleri ile farklı büyüklükte, farklı sektörlerde pek çok kuruma ağ projesi gerçekleştirildi. Muğla’daki Stratonikeia antik kentinden Sabancı Üniversitesi lojmanlarına, Bursa’daki Central AVM’den Anagold Madencilik’e, Ordu Stadyumu’ndan Kocaeli Nesibe Aydın Okulları’na, Kemer Zigana Port Resort Otel’e kadar pek çok farklı ağ projesinde TP-Link ürünleri tercih edildi.

Omada

Kolay kurulum, her yerden kolay yönetim

TP-Link Omada serisinde erişim noktaları (access point), ağ anahtarları (switch), yönlendiriciler (router) ve denetleyici donanımları yer alıyor. Her boyuttan kurumun ihtiyacına ve bütçesine uygun ağ çözümü bu ailede yer alıyor. Şık tasarımları, güçlü özelliklerinin yanı sıra kurulumları son derece kolay olan ürünler, hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda kesintisiz bir ağ oluşturuyorlar.

Satın alma maliyetleri uygun olan bu ürünler, aynı zamanda Omada Kontrol Yazılımı sayesinde son derece kolay olarak yönetilebiliyor. Bulut destekli bu ücretsiz yazılım ile yüzlerce erişim noktası tek bir cihazdan ya da akıllı telefon uygulamasından denetlenip her tür ayarı yapılabiliyor. Bu da kuruluşlara ağ yönetimi maliyetinde ciddi bir tasarruf sağlıyor. Ayrıca cüzzi bir ücrete sahip olan ve yüzde 100 bulut tabanlı Omada SDN yazılımı ile sadece erişim noktaları değil, ağa bağlı tüm TP-Link cihazları (yönlendiriciler, gateway’ler, ağ anahtarları) tek bir cihazdan yönetilebiliyor.

Gelişmiş teknik özelliklere sahip olan Omada ailesinde WiFi 6 ve mesh destekli modeller de yer alıyor. Kurumların ihtiyacı olan güvenlik özellikleriyle de donatılmış olan cihazlar ile hızlı, güçlü ve güvenli kurumsal ağlar oluşturuluyor.

TP-Link, her geçen gün gelişen kurumsal ağ çözümleri ve her biri alanında ciddi deneyime sahip Türkiye geneline yayılmış güçlü çözüm ortaklarıyla kurumlara anahtar teslimi ağ projeleri gerçekleştiriyor.

Dear White People 4. sezon fragmanı yayınlandı

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU