Ana sayfa Dosya Konusu TP-Link Deco M3W ile kapsamı geniş bir Mesh Wi-Fi sistemi elde edin

TP-Link Deco M3W ile kapsamı geniş bir Mesh Wi-Fi sistemi elde edin

Hazırladığı ürünlerle kablosuz bağlantı teknolojileri tarafında kullanıcılara pek çok imkân sunan ve bunun sonucunda hem iş hem de özel yaşantıda performanslı internet deneyimlerini mümkün kulan TP-Link, yeni ürünleriyle hizmet yelpazesini genişletiyor. Firmanın yeni ürünlerinden Deco M3W, büyük bir eve ya da büyük bir iş yerine sahip kullanıcıların karşılaşması muhtemel ölü nokta ve Wi-Fi bağlantı sorunlarını tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyor.

TP-Link Deco M3W ile kapsamı geniş bir Mesh Wi-Fi sistemi elde edin

Şık ve portatif bir tasarıma sahip olan ürün, ön yüzeyinde çeşitli ibare ve bu ibareleri destekleyen led bildirim ışıklarına sahip. Güç, Wi-Fi bağlantısı, 2.4GHz ve 5GHz band değerlerinin aktif olup olmadığını kolaylıkla görebilirsiniz. Ürünün sağ yan tarafında Reset tuşu yer alırken, arka tarafında da uzun süreli kullanımlar dolayısıyla ısınma yaşanmaması için petekli bir havalandırma sistemi bulunuyor. Beyaz rengi sebebiyle ev ve ofislerdeki eşyalarla uyumlu bir görüntü sağlayabilen cihazı boş bir prize takıyorsunuz ve sonrasında birkaç ufak işlemle kullanıma hazır hale getirebiliyorsunuz.

TP-Link Deco M3W ile kapsamı geniş bir Mesh Wi-Fi sistemi elde edin

Diyelim ki evinizde ya da ofisinizde bir TP-Link Mesh Wi-Fi sistemi kullanıyorsunuz… Deco M3W…

Bildiğiniz gibi Mesh, birden fazla cihazın bir araya gelerek çalışması ve tek bir noktadan yönetilmesiyle oluşuyor. En güzel tarafı da, ev ya da ofisinizde nereye giderseniz gidin, bu sistemi oluşturan cihazlar arasında kopmalar yaşanmıyor ve yüksek performans mümkün oluyor. Tabii Mesh sistemlerinin kapsamlarını genişleterek daha iyi sonuçlar elde etmek de mümkün. Bunun için de pahalı cihazlara başvurmak şart değil. İşte burada devreye Deco M3W giriyor, çünkü bu ürün, Mesh sisteminizle uyumlu olarak çalışarak kapsama alanını ve internet performansını artırabiliyor.

Deco M3W, Wi-Fi sinyallerini 140 metre kareye kadar genişletebiliyor, ki bu da neredeyse ekstradan 4+1 ev kadar büyük bir alan anlamına geliyor.

Ürünü, çekim gücünün düşük olduğu bölgedeki bir prize yerleştiriyor ve ardından TP-Link’in Android ve iOS akıllı telefonlar için hazırlanan ücretsiz uygulamasını indirip kuruyorsunuz. Sonrasında çeşitli ayarlamalar ve özelleştirmeler yapmak çok basit. Zaten cihazı aktifleştirdikten sonra eğer Wi-Fi ışığı beyaz yanıyorsa her şey yolunda demektir. Kırmızı yanıyorsa da konumlandırma ve kurulum tarafında yeniden düzenleme yapmanız gerekiyor.

TP-Link Deco M3W ile kapsamı geniş bir Mesh Wi-Fi sistemi elde edin

Tüm Deco modelleriyle uyumlu olarak çalışabilen Deco M3W, ev ya da ofisinizde ister sabit halde olun, isterseniz de hareket halinde olun, kesintisiz ve yüksek performanslı kablosuz bağlantı sunabiliyor. Üstelik, bunu aynı anda birden fazla farklı cihaza sunabiliyor. Yani siz akıllı telefonunuzda sosyal medyada gezinirken kardeşiniz de tabletinden yüksek çözünürlüklü bir dizi izliyor olabilir. Aynı zamanda bir arkadaşınız ev konsolunda online oyun oynarken bir başka arkadaşınız da akıllı televizyon üzerinden sorunsuz bir şekilde film izleyebilir. Zaten işin en güzel tarafı da bu. Herkesin ihtiyaçları aynı anda karşılanabiliyor.

Deco MW3 özellikler:

Boyutlar: 4.9 × 2.7 × 1.4 in (124 × 69 × 35 mm)
Anten tipi: 2 internal dual-band
Kablosuz standartlar: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
Frekanslar: 2.4 GHz ve 5 GHz
Bağlantı hızları: 300 Mbps on 2.4 GHz ve 867 Mbps on 5 GHz
Kablosuz güvenlik: WPA-PSK/WPA2-PSK
IPv6 desteği: Var
Protokoller: IPv4 ve IPv6
Uygulama desteği: Var, Deco App
Aile kontrolü: Var

ESET yeni ürünlerini tanıttı! Artık sadece antivirus yeterli değil!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Google Stadia Türkiye’de başarılı olabilir mi?

Google’ın kısa süre önce belli ülkelerde kullanıma sunduğu Stadia ülkemizde başarılı olabilir mi? İşte Google Stadia için olası Türkiye senaryoları. Teknoloji ve yazılım dünyasının önde...

Son Haberler