Ana sayfa Donanım TP-Link Deco P9 Hibrid-Mesh Wi-Fi sistemi satışa sunuldu

TP-Link Deco P9 Hibrid-Mesh Wi-Fi sistemi satışa sunuldu

TP-Link yeni Hibrid-Mesh sistemi olan TP-Link Deco P9 modelini Türkiye’de satışa sundu. Bakalım TP-Link’in Hibrid-Mesh Wi-Fi sistemi bizlere neler sunuyor?

TP-Link, yeni hibrid Mesh WiFi sistemi olan Deco P9’u Türkiye’de satışa sundu. Mesh WiFi ie powerline teknolojisini birleştiren hibrid bir ürün olan. Deco P9, özellikle kalın duvar gibi WiFi sinyallerini engelleyen unsurlara sahip geniş ve katlı evler için ideal bir çözüm.

Powerline teknolojisi sayesinde bu tür engeller kolayca aşılarak çok daha güçlü bir Mesh WiFi sistemi oluşturuluyor.

Elektrik hattını internet hattı haline getirmeyi sağlayan powerline teknolojisi sayesinde Mesh WiFi ağını priz olan her noktaya, duvar, mesafe sorunu olmadan taşımayı sağlayan Deco P9, hızlı, istikrarlı ve her yerde. Mesh WiFi oluşturuyor.

AC1200 Mesh WiFi gücüne ek olarak powerline teknolojisi ile AV1000 bağlantı hızı da eklendiğinden, diğer Mesh WiFi sistemlerine oranla çok daha güçlü ve hızlı bir ağ elde ediliyor. 

TP-Link Deco P9

Hibrid sistem yardımıyla 560 metrekare kapsama alanına sahip, çift bant destekli bir WiFi ağı kurmayı sağlayan Deco P9, ‘WiFi ölü bölge katili’ olarak niteleniyor.

TP-Link Tapo P100Mini Akıllı Wi-Fi Soket ile evinize akıl katın!

Çok geniş ve katlı evlerde WiFi kapsama alanını en rahat şekilde çözen bu ürün, Mesh teknoloji sayesinde tek bir ağ adı ile evin her yerinde WiFi kesintisi yaşamadan dolaşma keyfi sunuyor. Deco Mesh sistemleri ile 100 cihaza kadar sorunsuz WiFi desteği sunan bir ağ oluşturuluyor.

Güçlü ve güvenli bir WiFi ağı

Deco P9, 802.11ac teknolojisine sahip ve bu nedenle hızlı, güçlü bir WiFi ağı oluşturuyor. Günümüz evlerinde WiFi ağının güçlü olması kadar güvenli olması da çok önemli olduğundan Deco P9, güvenlik özellikleri ile de donatılmış bir sistem. Güçlü Ebeveyn Kontrolleri, çocukları internette güvenli tutabilmek için gerekli denetimleri yapmayı sağlıyor. Basit, sezgisel ve kolay yönetilen bu denetimlerle anne-babalar kullanıcı profilleri, filtreler, zaman sınırlamaları, rapor alma ve WiFi’ı tamamen askıya alma gibi işlemleri yapabiliyorlar. 

Tüm Deco modelleriyle uyumlu olan Deco P9, son derece kolay kurulup yönetiliyor. TP-Link’in iOS ve Android destekli ücretsiz Deco uygulaması sayesinde her yerden ve her zaman kolayca ağ ve bağlı cihazlar denetlenebiliyor. Ayrıca Amazon Alexa destekli olan ürünü, basit sesli komutlarla da yönetmek mümkün.

Üç birimden oluşan Deco P9, Türkiye’de 327 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler