Ana SayfaHaberTivibu'dan Yarıyıl Tatili İndirimi

Tivibu’dan Yarıyıl Tatili İndirimi

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, karne hediyesi filmleriyle sömestr tatilinde öğrencilere ve ailelere film keyfi yaşatıyor. Yarıyıl tatili süresince, Tivibu Ev ve Tivibu Web’de yer alan “Karne Hediyesi” klasörü içerisindeki filmler, yarı fiyatına izlenebilecek. “Karne Hediyesi” klasöründe, Oscar adayı “Cesur” ve Oscar ödüllü “Grinç” gibi birçok eğlenceli film, 1 TL’den başlayan fiyatlarla öğrencileri bekliyor.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, yarıyıl tatili heyecanı yaşayan öğrencilere, özel bir kampanyayla karne hediyesi veriyor. Bu özel kampanya kapsamında öğrenciler; Tivibu Ev ve Tivibu Web’de yer alan “Karne Hediyesi” klasöründe bulunan çocuk filmlerini sömestr tatili süresince yarı fiyatına izleyebilecekler. Bu kapsamda; öğrenciler ve aileler birbirinden eğlenceli filmlere, 1 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabilecekler.tivibu, yariyil-tatili

Tivibu’nun “Karne Hediyesi” klasöründe, tüm dünyada sinemaseverlerin beğenisini toplamış filmler yer alıyor. 2012’nin en beğenilen animasyonu ve Oscar adayı “Cesur”, Oscar ödüllü “Grinç” ile birkaç kuşağın çok sevdiği karakterler Tom ve Jerry’nin yeni macerası “Robin Hood Masalı” kaçırılmayacak bu filmlerden sadece birkaçı.

Tivibu’nun karne hediyesi filmleri, yoğun öğretim yılına yarıyıl tatiliyle ara veren öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak.

Tivibu’nun karne hediyesi filmleri
1 Christmas Carol: The Movie / Bir Noel Şarkısı
2 Brave / Cesur
3 Thunderstruck  / Yıldırım Çarpması
4 Dr. Seuss’ The Lorax  / Loraks
5 Tom ve Jerry: Robin Hood Masalı
6 Secret of the Wings / Tinker Bell: Gizemli Kanatlar
7 The Tale of Despereaux / Despero
8 The Grinch / Grinç
9 Coraline / Koralin ve Gizli Dünya
10 Snow Dogs / Kar Köpekleri
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU