Ana SayfaHaberMynet Nasıl.tv'yi Satın Aldı!

Mynet Nasıl.tv’yi Satın Aldı!

2012 yılının Nisan ayında Sebastiyan.com ile premium video servisi hizmeti vermeye başlayan Mynet, Nasıl TV’yi de bünyesine katarak içerik yayıncısı kimliğinin yanına, üretici kimliğini ekleyerek pazardaki yerini sağlamlaştırdı.

Nasıl TV’nin kurucu ortaklarından Engin Subaşlar ve Mynet İçerik Servisleri Direktörü Özlem Ulueren ile Nasıl TV’nin oluşumu ve Mynet bünyesine katılması sürecini konuştuk.nasil.tv

Soru   : Nasıl TV Nedir ?

- Reklam -

Nasıl TV, nasıl yapıldığı merak edilen konularda kısa, eğitici ve akılda kalıcı videolar sunarak, bilgiye en pratik yoldan ulaşılmasını sağlayan bir internet sitesi aslında. Nasıl TV’yi diğer video sitelerinden farklı  kılan 4 temel unsur;

  • Bir işin nasıl yapılacağını, birkaç dakika içerisinde detaylı görüntüler ve basit bir anlatım ile sunması,
  • Uygulamaya yönelik hazırlanmış içeriğiyle pratik bir rehber olması,
  • Adım adım anlatımlarıyla, akılda kalıcılık ve uygulamakolaylığısunması
  • Yüksek çözünürlükteki içeriklerinin görsel zenginlik sağlaması olarak özetlenebilir.

Bugün farklı internet tarayıcılarıyla, mobil ve tablet cihazlarla ücretsiz erişilebilen Nasıl TV platformuna, ilerleyen dönemlerde akıllı televizyonlar gibi farklı mecralar üzerinden de erişim sağlanabilecek.

Bu ayırt edici özellikleri ile Nasıl TV, Türkçe içeriğe sahip video uygulamaları arasında farklılık yaratmayı hedefliyor.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting