Ana sayfa Genel Tinder Global Mode getiriyor: Çin'li bir sevgiliniz olabilir

Tinder Global Mode getiriyor: Çin’li bir sevgiliniz olabilir

En çok kullanılan çöpçatanlık platformlarından Tinder Global Mode ile bilinen birçok şeyi değiştirmek istiyor. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Küresel olarak büyük değişimler yaşayan insanlar artık bir araya gelmek konusunda önceden olduğu kadar rahat değil ve Tinder Global Mode bunu çok hızlı bir şekilde değiştirecek gibi görünüyor. Koronavirüs süreci nedeniyle seyahat sayısı ciddi miktarda azalma gösterdi ve bu durum başka ülkelerden partner edinmeyi neredeyse imkansız hale getirdi. Tinder, problem ile ilgili çok parlak bir fikre sahip.

Tinder tüm dünyayı birbiriyle eşleştirecek

Beğendiğiniz insanları sağa beğenmediklerinizi ise sola kaydırarak kullanabildiğiniz uygulama, dünyanın en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Kendi kulvarında ise Tinder gerçekten de rakipsiz bir konumda. Ancak bu durum şirkette rehavet yaratmadı ve neredeyse her iki haftada bir yeni proje duyuruluyor.

Tinder Global Mode

Kısa bir süre önce Tinder platformu, canlı bilgi yarışmaları düzenleyeceğini söylemişti. Ondan önce ise dizi bile yayınlayan firma, şimdi dünya çapında sağa veya sola kaydırmanızı sağlayacak. Normal şartlarda bu platformu sadece bulunduğunuz bölgede kullanabiliyorsunuz. Yeni gelen bir özellikle, artık sadece 40 km uzağınızdaki kişi ile eşleşmek zorunda değilsiniz. Çin, Japonya, Almanya ve Hindistan gibi ülkelerdeki insanlarla eşleşebilirsiniz.

Google Android’de engelleri kaldırıyor! İşte yeni özellik!

Tinder tarafından geliştirilen yeni sistem, şimdilik sadece birkaç kişide kullanıma hazır hale gelecek. Firma eğer bu özellik ile ilgili herhangi bir sorun yaşamazsa, bütün kullanıcılar özellikten yararlanabilecek. Her ne kadar şimdilerde Çinli bir sevgili pek güvenli olmasa bile, yine de dünyanın dört bir yanından partner edinebilirsiniz. Tinder’da bol şans diliyoruz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler