The Witcher Blood Origin kadrosu şekilleniyor

The Witcher 2. sezon

Netflix The Witcher Blood Origin kadrosuna yeni isimler dahil ediyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

2019 yılında yayınlanan The Witcher dizisi kitleleri de peşinden sürüklemişti. Araya giren pandemi sürecinden ötürü dizinin ikinci sezonu hala yayınlanmadı. Fakat Netflix, The Witcher’dan 1200 yıl öncesinde geçen Blood Origin için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Blood Origin, The Witcher’da var olan dünyanın nasıl ortaya çıktığını gözler önüne serecek. Ayrıca ilk Witcher’ın ortaya çıkmasına da bu dizide tanıklık edeceğiz. Netflix bu dizi ile ilgili yayınladığı bilgilendirme metninde şu satırlara yer verdi.

The Witcher Blood Origin kadrosu şekilleniyor

Tıpkı bir tanrıçanın sesine sahip seçkin bir savaşçı olan Éile, klanını ve Kraliçe’nin koruyucusu olarak görevini terk ediyor. Kalbinin sesini dinleyip göçebe bir müzisyen olarak hayatta var olmaya çalışırken, Kıta’daki büyük bir hesaplaşma onu intikam ve kurtuluş arayışında bıçağın yoluna geri dönmeye iter.

The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher’ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak.

Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin, Netflix’in popüler dizisi The Witcher’in öncesini anlatacak.

Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor.

Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films’ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında.

Godzilla vs Kong fragmanı yayınlandı