Ana SayfaGenelThe Umbrella Academy yeni sezonuyla beklentileri karşılamadı!

The Umbrella Academy yeni sezonuyla beklentileri karşılamadı!

The Umbrella Academy oyuncusu Robert Sheehan, dizin in 3. sezonundan sonra karakteri Klaus için çalkantılı bir döneme girildiğini duyurdu. İşte detaylar.

Netflix’in en sevilen yapımları arasında yer alan The Umbrella Academy için beklentiler oldukça yüksekti. İlk sezonundan sonra hayranlarının beklentilerini çok fazla karşılayamayan dizi bu sezonuyla da biraz hayal kırıklığı yarattı. Çok sevilen süper kahraman dizisinde hayranların favorisi Klaus Hargreeves/ Number 4 rolünde karşımıza çıkıyor. Diğer Hargreeves kardeşler gibi, Klaus’un The Umbrella Academy’deki karakteri de esas olarak Reginald Hargreeves’in gözetimi altındaki travmatik çocukluğunun etkileriyle başa çıkmaya odaklanmıştı.

 The Umbrella Academy yeni sezonuyla beklentileri karşılamadı!

Klaus’un dizi boyunca şimdiye kadarki gelişimi, gösterideki en dramatik değişikliklerden biri olabilir. Ancak hayranlar bu değişimden çok memnun görünmüyor. Dizi temel olarak farklı temalara odaklandığından beri sevilen Klaus karakteri daha geri planda kalmış görünüyor. Görünüşe göre bu da hayranların en büyük şikayetlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Umbrella Academy’nin 3. sezon finalinin sonu, sevilen karakter Klaus hakkında bazı soru işaretlerine yol açtı. Henüz dördüncü sezon ile ilgili net bir bilgi olmasa da dizinin ilk sezondaki temasına ve karakter gelişimine daha fazla yönelmesi bekleniyor diyebiliriz. Stranger Things benzeri bir temaya sahip olan dizi esasında ilk sezonda bir çok psikolojik tema da içeriyordu. Çizgi romanlardan uyarlanan yapım kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaştı.

Samsung telefonları hakkında dürüst davranmadığı için ceza yedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting